Lista ocen Ford Mondeo I Sedan (34) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jack
Sedan 1.6 i 16V 90KM 66kW
Z przodu rewelacja. Z tyłu dla osób do średniego wzrostu max, jeśli z przodu siedzą wysokie osoby. Bardzo wygodny w długich trasach. Nawet po 6 godz. jazdy non stop, osoba o wroście 190cm nie odczuwa żadnych dolegliwości. Osoby które są niższe nie zrozumieją tego. Fotele przednie są idealne.
~davvid
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
Jak na auto z początku 90\" lat jest wystarczająco. 4 osoby powyżej 180 cm bez problemu zmieszczą się i wygodnie przejadą nawet najdłuższe trasy. Bagażnik także spory i ustawny. Dodatkowym atutem są fotele z podparciem odcinka lędźwiowego.
~Pelasia j.czaplinska@wp.pl
Sedan 1.8 TD 88KM 65kW
dla kierowcy i pasażera bocznego wystarczy miejsca żeby się wygodnie rązsiąść tylna kanapa też wygodna jednak mogłoby być więcej miejsca jak za kierowcą siedzi dziecko w foteliku to ma trochę mało miejsca na nogi i kopie w fotel kierowcy
~Skati
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
tutaj plusik. z przodu dużo miejsca, gorzej z tyłu ale też w sumie nie jest źle. aczkolwiek jeździłem większym samochodem. forda scorpio nic nie przebije pod tym względem:).
~Pawelos
Sedan 1.8 i 16V 112KM 82kW
z przodu miejsca jest bardzo duzo ale z tylu to jest go zdecydowanie za malo a jest to duze auta wiec wg mnie jest to spora niedorobka konstruktorow
~Sjan
Sedan 1.6 i 16V 88KM 65kW
miejsca mu nie brakuje,tu daję piątkę,jest wygodny i dość pakowny,mimo,że to sedan,składane siedzenia duży plus
~xxyyzz
Sedan 1.6 i 16V 90KM 66kW
Tak jak pisałem wyżej. Człowiek ma poczucie dużej przestrzeni w samochodzie. Z przodu bardzo dobrze, z tyłu ciut gorzej.
~hophopowiec@o2.pl
Sedan 1.8 i 16V 112KM 82kW
Miejsca wystarczająco w każdą stronę. Mam 188cm wzrostu i dla mnie jest super wygodnie , a i za mną osoby mają sporo miejsca.
~spellofbelator
Sedan 1.6 i 16V 90KM 66kW
dla 4rech osób można było jechać i jechać... moja najdłuższa trasa to ponad 900km i pełna wygoda.
~Tomek Kierowca od 10lat
Sedan 1.8 i 16V 115KM 85kW
Tu jest si, chodź siedząc w Sierce albo BMW miałem więcej miejsca nad głowa.Tutaj prawie dotykam dachu.
Ford Mondeo I Sedan