Lista ocen Ford Mondeo II Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW 1996-2001 (35) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~therunner@o2.pl
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Może Ford gówno wort ale jeździ się jak lord. Jeśli chodzi o przestrzeń dla kierowcy i pasażerów to Mondeo jest naprawdę jednym z większych wozów. Jest tu więcej miejsca niż w Passacie B5 kombi czy Mercedesie C, nie wspominając już o bagażniku, gdzie według danych jest o ponad 100 l większy niż w paski i mietku kombi.
~Luka
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Z przodu OK - ale jezeli z tylu masz fotelik z dzieckiem to przedni fotel trzeba przesunac do przodu i pasazer ma mniej miejsca. Z tylu bez rewelacji ale u mnie jezdzi tam tylko dziecko w foteliku :) Bagaznik wielki i ustawny, na wakacje mozna zabrac wszystko co sie chce, zero ograniczen.
~boras
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Jak na tak duży samochód spodziewałem się więcej miejsca na nogi z tyłu. Natomiast bagażnik i możliwości transportowe tego samochodu są nieocenione. Wersalki, mebelki, pralki i inne duperelki + teściowa na raz to nie problem dla tego bagażnika:)
~Bolek_kapitalista
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Mam 188 cm wzrostu i kupę przestrzeni jako kierowca i jako pasażer z tyłu; z tyłu naprawdę dużo miejsca, z przodu o nic nie haczę, nic mi nie przeszkadza; nie obijam się łokciem z pasażerem, jak w Focusie, no ale to sam. o klasę wyższy;
~Wojtek
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Katedra w samochodzie. Miejsca tyle że można z ziomkami zagrać szpila we fusbal ))) bagażnik - monster. Z tyłu mieszczę się tak samo jak z przodu )) a jestem dość przy sobie )))) i wzrostu Prince\'a też nie mam )))
~Rafael
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Z punktu widzenia kierowcy nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Miejsca pod dostatkiem. Niema mowy o trącaniu się łokciami z pasażerem. Oraz ogromny plus za bagażnik. Nie widziałem do tej pory w aucie tej klasy większego kufra.
~MAT-EK
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Miejsca full, naprawdę rewelacja. Podróż to sama przyjemność i wygoda. Niski nie jestem ponad 180, a nogi miałem gdzie rozłożyć ;) głową też sufitu nie dotykałem. Ogólnie duży pozytyw. Prawdziwe KOMBI.
~piter
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
+bombowa ilość miejsca, bardzo wygodny samochód +podróż w komplecie nie stwarza niedogodności +wszyscy znajomi, którzy wsiedli byli zachwyceni przestrzenią- jeździli passatem, toledo, primerą
~Klamor74
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
pomimo swoich rozmiarów słabo na tylnej kanapie ale za to bagażnik dużo może pomieścić lecz kiepsko składane siedzenia tylnej kanapy.
~daktahu
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Miejsca jest dosyć dużo i z przodu i z tyłu. Po rozłożeniu tylej kanapy można spać 2 osoby całkiem przyzwoicie.
Ford Mondeo II Kombi