Lista ocen Ford Mondeo II (486) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 582 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~misio31pl@interia.pl
Kombi 2.0 i 130KM 96kW
jestem zadowolony, intalacja gazowa sie sprawdza, a turbodiesle za 100 tyś PLN mają kłopot ze mną na światłach, raport spalania podany dla gazu w wypadku benzyny 2,5 litra mniej na 100km
~JAROSŁAW@STASpoczta.fm
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Wychodzi mi ok 9l gazu na 100km więc jest dobrze ale do tego trzeba paliwa bo inaczej nie odpali i do czasu aż silnik złapie odpowiednią temperature więc trochę paliwa też trzeba doliczyć
~krystuss
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
super.diesel nie pije za dużo ja na trasie przy 110 spalił mi ok5,5l dla mnie rewelacja! co do napraw do super pozytyw -części tanie dostępne i... co najważniejsze nie jest pojazdem który bardzo się psuje
~Kramer
Hatchback 2.0i 130KM 96kW
Zawsze mógłby palić mniej (ale w końcu to nie Tico) - spalanie podane tylko na gazie (na benzynie tylko odpalam. koszty napraw tanie, w zakupie auto też jedno z najtańszych w swojej klasie.
~engi76@interia.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
ceny części średnie ,dostęp dobry chociasz wiedza sprzedawców w sklepach mierna uważajcie co wam wciskają za przewodem hydraulicznym do tyłu zjechałem pół miasta albo wciskali coś od eskorta albo od opla
~cezika@o2.pl
Sedan 1.8 16V 115KM 85kW
Jak na ten motor bardzo dobre. Karmię go tylko orlenowską vervą98 za co dziękuje mi osiągami, niezawodnością i poprawnym spalaniem. (błagam nie katujcie swoich aut gazem! To zbrodnia!!!)
~gogo
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
poza alternatorem, który rozsypał się po wymianie pasków to nic się nie działo (naprawa niecałe 300pln), pali mało nawet na tle dużo nowszej konkurencji, maksymalnie 9l przy dynamicznej jeździe to dobrze.
~Marcin V6
Hatchback 2.5 i 24V 170KM 125kW
ceny części przyzwoite, tylko świece drogie 50złszt a jest ich 6. cen napraw nie znam bo nic mi się nie psuje, spalanie bardzo dobre 9-16 gazu, 8-12bezyna, udany silnik i bezobsługowy rozrząd na łańcuchu
~janek
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Auto ma dopuszczalną masę całkowitą 2 tony, i 115 koni!, nie może palić 5ciu litrów... bo wszyscy jeździli by Mondeo :) coś za coś - solidna konstrukcja, spalanie 7-10litrów (mam silnik 1.8 benzyna)
~triple X
Sedan 2.0 i 16V 136KM 100kW
Tak naprawdę to zależy od stylu jazdy. Mnie autko spaliło min 6,2 na trasie przy obrotach nie przekraczających 2500 i bez deptania. W mieście max 12,7 przy nie rozgrzanym silniku. Realne średnie spalanie 8,5.