Lista ocen Ford Mondeo II (377) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 691 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
Sedan 1.8 TD 90KM 66kW
Brać w ciemno tylko uważać na powypadkowe i te używane do ciągnięcia lawet czy przyczep. Z zadbanym egzemplarzem nic tylko lać paliwo i jeździć.
~Andre
Sedan 1.8 TD 88KM 65kW
Za tą cene auto sprawuje się bez zarzutów.Zrobiłem 73tys.km w 16 miesięcy,i miałem problem z pompą wtryskową-ale to wina "Naszego"paliwa.
~Bartek - Elbląg
Sedan 1.8 i 16V 112KM 82kW
za ta cene nie wybral bym nic innego a mialem np cytryne zx i golfa 3 nie dosc ze wiekszy to i spalanie bardzo przyzwoite a wyposazenie najlepsze
~janusz_tchorzewski@op.pl
Sedan 2.5 ST 200 205KM 151kW
Jakość samochodu bardzo dobra ale już koszt części zamiennych a kilka elementów już musiałem wymienić jest relatywnie do innych marek bardzo wysoka
~kkrzysztof
Sedan 1.8 TD 90KM 66kW
Długo szukałem auta dużego, w miarę oszczędnego i taniego. To jest chyba najleprzy wybór (przynajmniej w tym czasie kiedy go kupowałem: 2006r.)
~cichy
Sedan 1.6 i 16V 90KM 66kW
Za sumę stosunkowo niezbyt wygórowaną max 8 tysięcy zł można zakupić pojazd klasy wyższej, o ładnej sylwetce, obszernym wnętrzu i niskiej awaryjności.
~Bart - 7.PANZERDIVISION
Sedan 1.8 i 16V 112KM 82kW
Super AUTO. Przestronne i rodzinne. Niewidziałem większego i bardziej pakownego bagażnika. Sprawdza się w małej firmie jak i na wyjazdach z Żoną i Dziećmi.
~krzychu
Sedan 1.8 i 16V 112KM 82kW
super jak za 7000 ten rocznik to rewelacja. utrzymanie tez jak na takie auto jest w miare przystepne, ale przeciez do kazdego auta sie doklada
~mroowinki@interia.pl
Sedan 2.5 i 24V 170KM 125kW
JAK MONDEO TO TYLKO 2,5 V6 170 KM LUB 3,0 V6 Z LPG JAZDA ZA GROSZE 10L/100 PO 1,76/L GAZU RACHUNEK PROSTY TDIKI SIE KRYJĄ CHYBA ZE JEŻDZĄ NA OPALE :)
~Krzysiek
Sedan 2.5 ST 200 205KM 151kW
Poza kilkoma pierdołami nie utrudniającymi życia - jest naprawdę SUPER !!! Brawa dla forda za mondeo , za focusa i za postęp którego dokonali