Lista ocen Ford Mondeo II (377) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 691 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~boras
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
O tu Ford wiedzie prym. Kasa niewielka jak za samochód klasy średniej, choć jakość plastików i brak fabrycznego ocynku nadwozia idealnie schodzi do poziomu ceny.
~marix
Hatchback 2.0 i 130KM 96kW
jak za tą cenę wtedy dałem 8 tyś to naprawdę warto było i też koszta utrzymania nie są jakieś wielkie tylko cze ba dbać to autko potrafi się naprawdę odwdzięczyć
~ko_wal25
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
Cena w stosunku do jakośći = 100% zadowolenia - za tą cenę nie znalazłem innego auta o podobnych parametrach i wysokiej niezawodnośći dlatego to juz moje drugie Mondeo :-)
~wylly
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Autko dobrze zrobione. Cena nie jest wysoka. Ogólnie mogę z czystym sumieniem polecić to autko ludziom którzy szanują komfort jazdy i przestrzeń w środku autka.
~MicCor
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Dziś dobrze zachowane Mondeo można dostać za 10 000-20 000 (zależy od wersji). Myślę że to bardzo dobry zakup z uwagi na wszechstronność, niezawodność i trwałość samochodu.
~jjp
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
za 10 000 dostaniesz ciekawie wyglądające auto, o przyzwoitych osiągach, bardzo wysokim komforcie i bogatym wyposażeniu. chłoptasie w o wiele starszych bmw mogą się schować ;)
~bolek
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
za 10tys. można kupić wygodne, niezawodne i praktyczne auto. znajomym - polecam, nieznajomym - radzę VW i Ople ... w końcu tam w warsztatach też muszą z czegoś zyć!
~wojas7_1986@o2.pl
Sedan 2.0 i 130KM 96kW
NIC LEPSZEGO ZA TE PIENIADZE NIE KUPICIE, NAPRAWDE POLECAM, AUTO TRWAŁE, DOBRZE WYKONCZONE, CICHE, DUZE, WYGODNE, EKONOMICZNE, CZESCI TANIE, BARDZO ZYWOTNY SILNIK, DYNAMICZNY
~kris
Sedan 2.5 i 24V 170KM 125kW
CENA duże komfortowe auto,duża frajda z jazdy V6 170km za nie duże pieniądze myśle że bez konkurencji w swojej klasie JAKOŚĆ można powiedzieć-jakie pieniądze taka jakość
~rafał
Sedan 1.8 i 16V 112KM 82kW
fordy jak wiodomo-są tanie i nie zgadzam się z opinia że każdy ford gówno wart :) nie jest ardziej awaryjny niż np WV a za to nie jedzie się jak taczką tylko wygodnie.