Lista ocen Ford Mondeo II (377) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 691 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~krystuss
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
mondeo z 2000r w wersji GHIA z pełnym wyposażeniem w raz ze skórą za 10.000zł? nie można lepiej trafic.Auto dobrze wygląda mało pali jest obszerne, ceny części tanie, saamochód mało kradziony cóż chcec więcej
~rivious
Sedan 1.8 16V 115KM 85kW
Za takie pieniądze ciężko trafić w lepszy samochód, naprawde godny polecenia i jedna z najlepszych inwestycji. W wersji GHIA jeszcze lepsze wyposażenie. Ale i w lekko wzbogaconej podstawie potrafi dogodzić.
~Mierk
Kombi 2.0 i 130KM 96kW
Za takie pieniądze nie kupi się lepszego samochodu o takich możliwościach. Wykonanie detali nie jest super jakościowo, ale nic nie trzeszczy, nie stuka i generalnie nie ma się czego przyczepić.
~asiek
Kombi 1.8 i 16V 115KM 85kW
auto za cenę wyposazenia (poduszki powietrzne, ASR, ABS, klima, podgrzewane szyby, el. szyby, kubelkowe siedzenia). radio+cd, glosniki, opony zimowe, POLICZ ILE TO KOSZTUJE. auto dostajesz gratis! :)
~!
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Za tą cenę otrzymujecie naprawdę dobry, duży i w miarę bezawaryjny samochód(wystarczy poszukać zadbanego egzemplarza)!Przez rok przejechałem 50tys i naprawdę nie mogę powiedzieć złego słowa na ten samochód!
~Darko66
Sedan 1.8 TD 90KM 66kW
Kupiłem to auto 6 lat temu, za 40 tys zł teraz jeszcze mógłbym za nie dostać 15 tys, zrobiłerm nim 200, tys kilometrów, dobrze sie sprawuje i nastepne które kupie to napewno tez będzie mondeo
~todek78@o2.pl
Sedan 2.0 i 130KM 96kW
Myślę że nie kupimy w tej cenie samochodu takiej klasy z tak bogatym wyposażeniem(klima automatyczna 4xel. szyby, el. lusterka, itp.). Ten sam rocznik Passata lub Audi A4 kosztuje prawie dwa razy tyle.
~Maraboot
Sedan 1.6 i 16V 90KM 66kW
Jedna z najtańszych propozycji w tym segmencie cenowym, dobre wyposażenie seryjne, dużo dodatków umilających eksploatację, koszty eksploatacji do przyjęcia jak na samochód tej wielkości - generalnie polecam
~Solo >;-) solo@wp.pl
Sedan 2.0 i 130KM 96kW
Bardzo dobre rozwiązanie dla potrzebujących przestrzeni bagażowej, jednakże absolutnie nei jest to auto wyścigowe.. silnik jak rakieta... zawieszenie jak karoca, nadaje się tylko do jazdy po dziurach.
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo II
7,6
9,5
11,5
~Kainti
Hatchback 1.8 i 16V 115KM 85kW
Samochód można kupić za naprawdę śmieszne pieniądze, części też są bardzo tanie. Jeżeli trafi się na mniej pordzewiałą sztukę, powinien jeszcze parę lat posłużyć.