Lista ocen Ford Mondeo II (377) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 691 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacuso
Kombi 2.0 i 130KM 96kW
fakt trochę za niska ale chociaż za taką cene można młode auto kupić i dobrze wyposażone . Np Audi za tepiniądze kupił bym 10 letnie lub starsze
~murdario
Sedan 1.6 i 16V 90KM 66kW
kupiłem go okazyjnie sporo poniżej średniej ceny giełdowej, ale nawet biorąc te pod uwagę, to najlepsza ekonomicznie propozycja w klasie średniej! polecam!
~Arkadiusz arkbys@wp.pl
Sedan 1.8 16V 115KM 85kW
uważam, że ford mondeo to samochód najtańszy w swojej klasie, a na pewno nie ustępuje niczym swoim niemieckim, czy francuskim konkurentom
~sinn.fein@gazeta.pl
Sedan 1.8 16V 115KM 85kW
używane są o 20% tańsze od innych aut tego segmentu (Opel, Renault). Nowe mondeo kosztuje tyle co Corolla albo Astra z takim samym wyposażeniem.
~akuz@polbox.com
Sedan 1.8 16V 115KM 85kW
W tej klasie bardzo dobry . Zwłaszcza jezeli kupisz 2 letnie auto . Teraz czekam na nowego MONDEO ale kupię roczne z polskiego salonu .
~salam20
Kombi 2.0 i 130KM 96kW
Po raz kolejny - za te pieniądze ciężko znaleźć lepsze auto o takich parametrach w kwestii ładowności, wygody i kosztów jazdy.
~Mowad
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Ceny są niewygórowane jak za tak wyposażone samochody, ale niestety nie wzięło się to z kosmosu. Są tanie bo awaryjne.
~Miłosz
Kombi 2.0 i 130KM 96kW
Za mojego "Mundka" dałem 3450zł w 2015 roku. Trudno znaleźć wygodniejsze i lepsze auto za taką śmieszną cenę.
~daktahu
Kombi 2.5 i 24V 170KM 125kW
To także, w stosunku do przebiegu rewelacja. Brakuje tylko szyberdachu i webasto ;) Ale to można we własnym zakresie zrobić.
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo II
7,6
9,5
11,5
~marcinasss82
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Ja kupiłem go za 5,900zł w 2012 marzec. Jak na swój wiek to całkiem nieduże pieniądze a samochód sprawuje się dobrze.