Lista ocen Ford Mondeo III Hatchback (223) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 170 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~arpes
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
Nic dodać ,nic ująć,auto w zakrętach jedzie jak po szynach,a na koleinach przyjmuje wszystko jak należy,układ jezdny godny pochwały
~Arek P./arpes
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
nic dodać ,nic ująć,auto w zakrętach jedzie jak po szynach,a na koleinach przyjmuje wszystko jak należy,układ jezdny godny pochwały
~Norbala
Hatchback 2.0 TDCi 130KM 96kW
To zdecydowanie najmocniejsza strona Mondeo MkIII. Rewelacyjnie trzyma sie drogi. Do tego zapewnia sporo komfortu.
~kolo
Hatchback 2.0 TDCi 130KM 96kW
Jak na razie wymiana drążków poza tym ok. Dość przyjemnie sie prowadzi. Poza tym wspomaganie jak dla mnie za cięzko chodzi.
~luk
Hatchback 2.0 16V 145KM 107kW
Zawieszenie sztywne, układ kierowniczy precyzyjny, jedzie tam gdzie sie tego chce, ale trochę za twardo jak na nasze drogi.
~stapoz
Hatchback 2.5 V6 170KM 125kW
Doskonaly na rownych nawierzchniach, sredni dla naszych, polskich miast - trzepie i troche slychac zawieszenie
~forsh@poczta.onet.pl
Hatchback 2.0 TDCi 130KM 96kW
jedzie sie jakby czlowiek siedzial w pociagu (nie dlatego ze stuka tylko sie czuje jakby jechal po szynach ;-))
~Roman z Katowic
Hatchback 2.0 TDCi 130KM 96kW
moglby lepiej pokonywac dziury i wyboje! straszny halas przy jezdzie po polskich wertepach. ale jak sie trzyma drogi - LUX
~Radosław Peda
Hatchback 2.0 16V 145KM 107kW
słabo się trzymię drogi na ostrych zakrętach znosi auto i pływa na drodze prawdopodobnie przez wielowahacz
~LTMek
Hatchback 2.0 TDCi 130KM 96kW
Nie znosi, idealnie trzyma się drogi, żadnych problemów z układem jezdnym nawet po kilkunastu latach
Ford Mondeo III Hatchback