Lista ocen Ford Mondeo III Hatchback (223) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 170 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~reebok_krk
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
Nie brałem tego auta wcześniej pod uwagę, natomiast jak się nim przejechałem to odrazu wiedzałem, że to jest to. Kto jedził fordem to wie o co chodzi. Układ jezdny na medal :)
~Michał-Mondeo
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
Prowadzenia super, wygodna pozycja za kierownicą, dość precyzyjne prowadzenie i uklad jezdny. Jeździłem wieloma samochodami i za tą cenę auta napewno sie nie rozczarujesz.
~adi
Hatchback 2.0 TDDi 90KM 66kW
ok strasznie trwałe zawieszenie i tanie w utrzymaniu mam je 2 lata i na początki wymieniłem łaczniki stabilizatora i przez 2 lata 0 problemów .Warunek auto nie składane z pięciu
~irongreg
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
Świetnie trzyma się drogi. Nawet ostrzejsze zakręty nie są przeszkodą gdy pokonujemy je z większą prędkością. Precyzyjny, dokładny, dający poczucie kontroli nad pojazdem.
~Zibi
Hatchback 2.0 TDCi 130KM 96kW
Układ jezdny to osobna historia, po prostu rewelacja, nierówności są wybierane płynnie. W środku nie słychać żadnych stuków. Nie za miękkie, nie za twarde, w sam raz.
~Zimbrados
Hatchback 2.2 TDCi 155KM 114kW
Klasa dla siebie. Nie różnicy czy jedziemy 130 czy 180. Przyklejony. Ważne - w tej wersji silnika konieczny jest ESP. Dla własnego bezpieczeństwa nie kupujcie bez ESP.
~Toperz
Hatchback 2.0 TDCI 115KM 85kW
To jedna z zalet tego auta - fajnie to wszystko razem zestrojone odnosi się wrażenie takiej całości, precyzji, wiadomo co dzieje się z kołami, świetny układ kierowniczy.
~Rudy
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
Potwierdzam doskonałe opine o zawieszeniu. Samochód jest niezwykle wygodny. Z jednej strony świetnie się prowadzi i trzyma drogi, z drugiej rewelacyjnie tłumi wszelkie nierówności
~pawcio724@wp.pl
Hatchback 2.0 TDCi 130KM 96kW
Prowadzi się doskonale,w zakręty się wchodzi z miłą chęcią samochód nawet przy 180km/h prowadzi się bardzo pewnie i przy tej prędkości można być spokojnym nawet na nierównej drodze.
~człowieczek_86
Hatchback 2.0 TDDi 90KM 66kW
W tej kategorii wielkie brawa dla Panów z Forda . Pewność i przyjemność prowadzenia są ogromne , ma się wrażenie jazdy autem wyższej klasy a do tego poczucie pełnej władzy nad autem .
Ford Mondeo III Hatchback