Lista ocen Ford Mondeo III Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW 2001-2007 (47) - Widoczność

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rudy
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
Mam ciągłe zastrzeżenia co do widoczności. Ewidentnie przeszkadza mi przedni słupek przy spoglądaniu w bok. W tył też nie jest dobrze, ale to akurat kwestia długości całego auta.
~maks zf
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
Przednie słupki ale to w większości aut sie pojawia. Do tylu moze ktos narzekać w wersji Hatchback ale da sie przyzwyczaić. Ja jestem niższego wzrostu a daje rady :)
~Michal
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
Podgrzewana szyba i fotele podnosza go znaczaco. Podrożuje sie nim tez bardzo przyjemnie - zrobilem 23 tys km w rok. Siedzenia nie meczą.
~Wiktor
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
Widoczność jest dobra, jedyny moim zdaniem mankament, to taka sobie widoczność przez tylnią szybę, korzystając z lusterka wstecznego.
~Szymson
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
Widoczność i tu minus w hatchbacku mało co widać przez tylną szybę zasłania szeroki słupek lewy jaki i prawy, sytuację ratują lusterka
~Adrian
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
Widoczność bardzo dobra, możliwość elektrycznej regulacji wysokości fotela kierowcy daje możliwość dostosowania najlepszej pozycji.
~Wojtek
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
Nienajgorsza widoczność, choć w tak dużym samochodzie przydałyby się czujniki parkowania z tyłu.
~mlody 27
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
troche slaba jesli chodzi o parkowanie kwestia przyzwyczajenia, auto jest dosyc spore
~mwojt5@wp.pl
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
widocznośc super ,dodatkowym atutem jest podgrzewana szyba przednia-zimą rano,rewelacja
~Maciej
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
Jest tylko jeden mankament, przy ostrym zakręcie w lewo slupek troche przeszkadza, reszta wporządku.
Ford Mondeo III Hatchback