Oceny Ford Mondeo III Hatchback 2.5 V6 170KM 125kW 2001-2007

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Ford Mondeo III Hatchback 2.5 V6 170KM 125kW 2001-2007

~dominic decocco
Ford Mondeo III
To sie nazywa AUTO, silnik 170 KM, naprawde dobry i bezawaryjny, prowadzenie, zawieszenie - bezbłędne, miejsca w środku na piątkę. Ciężko się do czegoś doczepić , mam full wypas , ksenony, klimatronik itp, a co ciekawe mam go od 2óch lat i nic w nim nie robie, kupiłem z przebiegiem 90 tyś. ale uwaga! oglądałem parę egzemplarzy i trzeba być ostrożnym , te proponowane przez komisy to w 99% złom. Jeśli kupisz pewny egzemplarz to nie ma szans...
~paweł_janeczko
Ford Mondeo III
Samochód jest ok. Trafił w moje ręce niespodziewanie i teraz jest oczkiem w głowie. Silnik radzi sobie z wysoką masą. Dodatkowe bogate wyposażenie uprzyjemnia podróże. Brak korozji tylko poprawia samopoczucie przy korzystaniu. Polecam, zadbany egzemplaż posłuży na długi czas.
~stapoz
Ford Mondeo III
W porownaniu do Omegi: minusy: - gorsze zawieszenie do miasta - mniej aksamitna praca silnika na biegu jalowym - nie moge przyzwyczaic sie do recznej skrzyni (automatem jezdzilem 4 lata) - mniej luksusowo urzadzone wnetrze plusy: - osiagi o niebo lepsze - prowadzenie bez porownania lepsze - wyciszenie lepsze - lepsza precyzja ukladu kierowniczego - lepsze bezpieczenstwo (ESP, ASR, 8 pouszek, skuteczniejsze hamulce) - rozrzad na...
~Maniek
Ford Mondeo III
Tutaj niestety wady: tak jak inne opinie potwierdzam bardzo kiepskie blachy. Auto 3 - letnie naprawiane wszystkie drzwi - teraz naprawa lub chyba wymiana 2 drzwi z prawej strony. Wykwity rdzy na razie pod farbą na klapie silnika od wewnątrz, na bagażniku. Kiepskie i delikatne plastiki zderzaków. Ale na szczęście jest gwarancja na blachę. Mimo tych minusów polecam Mondeo - to dobry samochód.
~wojtass
Ford Mondeo III
mocny, dobrze wykonany samochód z pełnym wyposażeniem-komfortowy, stosunkowo nie drogi w eksploatacji, godny polecenia
~Daniel

Usterki Ford Mondeo III

Ford Mondeo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~wrocek
Ford Mondeo III
Silnik daje dobre osiągi i wysoką kulturę pracy, podobno silniki bardzo żywotne jednak droższe w utrzymaniu niż 4 cylindrowe ale warto dopłacić czasami przy wymianie części bo jazda całkiem inna niż w mniejszych pojemnościach. Wysoki moment obrotowy sprawia, żę z wyprzedzaniem nie ma problemów, nawet bez konieczności redukcji. (Silnik)
~FrostY
Ford Mondeo III
Mam 193cm wzrostu i jeszcze zostaje zapas na dodatkowe cm. (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~Sexbosky
za te pieniądze