Lista ocen Ford Mondeo III Hatchback 2.0 TDCI 115KM 85kW 2001-2007 (13) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotrek
Hatchback 2.0 TDCI 115KM 85kW
Główny atut auta. Mondeo kocha zakręty i to bez dwóch zdań! Jadąc nim w ciasnym zakręcie z dużą prędkością mamy wrażenie jakby mondziak mówił do nas: ,,spokojnie dam radę\'\', a samo wyjście z zakrętu jest czymś niesamowitym, auto niemalże automatycznie ustawia się tam gdzie być powinno. Zachowanie toru jazdy nie stanowi żadnego problemu...VW i Audi na tym polu niestety muszą ustąpić. Zawieszenie może nieco mniej komfortowe niż w innych autach...
~Wojcieszyn
Hatchback 2.0 TDCI 115KM 85kW
Prowadzi się wyśmienicie - zawsze przewidywalnie, daje pewność kierowcy i pasażerom. Trochę myszkuje na koleinach (polskie tandetne drogi...). Czasem na nierównych zakrętach (jak są dziury czy coś) powoduje wrażenie uskakiwania tyłu - musi być ostry zakręt i mocno nierówny.
~Czybyszew
Hatchback 2.0 TDCI 115KM 85kW
Mondeo do ciężkie auto co w połączeniu z wielowahaczowym zawieszeniem daje komfort mercedesa. Auto jeździ jak po szynach i nawet powyżej 180km/h prowadzi się płynnie i spokojnie. Szkoda, że nie posiada regulacji siły wspomagania.
~Toperz
Hatchback 2.0 TDCI 115KM 85kW
To jedna z zalet tego auta - fajnie to wszystko razem zestrojone odnosi się wrażenie takiej całości, precyzji, wiadomo co dzieje się z kołami, świetny układ kierowniczy.
~Paweł
Hatchback 2.0 TDCI 115KM 85kW
Przy 250tys. pojawiło się drżenie kierownicy przy hamowaniu. Auto jedzie na wprost i nigdzie nie zbacza. Nic nie stuka i nie puka.
~Maciej (pcek)
Hatchback 2.0 TDCI 115KM 85kW
świetnie trzyma się drogi. Jednak zdarzyły mi się naprawy zawieszenia - pękły sprężyny na amortyzatorach.
~tm
Hatchback 2.0 TDCI 115KM 85kW
troszkę twardy, przez rok jazdy po naszych drogach tylko zmieniłem końcówkę drążka
~76ruski
Hatchback 2.0 TDCI 115KM 85kW
Najmocniejsz strona tego samochodu.Ale z Bmw czy alfa sie nie rowna
~alan11x@onet.eu
Hatchback 2.0 TDCI 115KM 85kW
Bardziej winie stan naszych dróg niż zawieszenie, troche twarde ale precyzyjne.
~zbankrutowany_uzytkownik_forda
Hatchback 2.0 TDCI 115KM 85kW
Przeciętniak, po złapaniu doła zawieszenie znowu do roboty.
Ford Mondeo III Hatchback