Lista ocen Ford Mondeo III Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW 2001-2007 (44)

~Marcin
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Jeżdżę nim siedem lat i silnik nigdy nie zawiódł, zawsze dojechałem na miejsce. miejsca w nim od groma i prowadzi się super , sama przyjemność.
~Dawid
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Powiem tak. Nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na to auto. Kupiłem go swego czasu za bodajże 23tys. Auto jest jak dla mnie mega komfortowe. Mogłoby byc nieco (ale naprawde to szczegół) bardziej wyciszone. Bardzo elastyczny silnik, sczególnie przy większych prędkościach. Cholernie ekonomiczny. Mój egzemplarz jak narazie oprócz alternatora totalnie bezawaryjny. Jak na auta w tym przedziale cenowym jest to model zasługujący na szczególną...
~jacekkaczorowski@op.pl
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Generalnie auto godne polecenia. Wspaniale wlasciwosci jezdne, elastyczny slinik, dobra skrzynia i bardzo duzo miejsca dla kierowcy i pasazerow. Dodatkowo prze felgach 16 cali niskie spalanie zarowno w miescie jak i na dlugich trasach glownie w polsce...
2,7
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
2,0 TDDi nie polecam. Lepiej się wstrzymać i odłożyć trochę kasy na 2,2 TDCI od 2005r.
4,1
~Jack
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Zalety: Bardzo ładna sylwetka, rewelacyjne prowadzenie, bardzo wygodny szczególnie na długie trasy, Bardzo dobrze wyposażony m.in. w podgrzewaną przednią szybę która wg. mnie jest największym atutem tego auta (zimą radość nie do opisania)Wady: dość wysokie spalanie, problemy związane z tylnym zawieszeniem (chyba nie na PL drogi)wycieki oleju z silnika (auto ma swój przebieg) Jednak warto wybrać MONDEO niż przereklamowanego PASSATA
~Sznu
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Mimo ze nie dalem wielu piatek to za caloksztalt (bo brakuje oceny PREZENCJA) daje mojemu Mondziakowi o kolorze czarna perla max. Prezentuje sie naprawde znakomicie!
~Tom
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Oceniłbym to auto na 4+, silnik mogł by miec troszke wyzsza kulture, elektornika mniej szfankować i była by 5ka !! Spalanie nma takie duze auto i bez comon raila calkiem przyzwoite 7L/10. Ford juz dawno wydoroślał i jest powaznym konkurentem dla VW i japońców.
~zadowolony 30latek
4+ jako ogolna ocena i jak za jego cene to jestem bardzo zadowolony
~pierdzy_D
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Generalnie mega zadowolony! Nic lepszego za tą cenę nie ma na bank.
3,2
~mdnm
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
od 1800-2200 bardzo fajne przyspieszenie. Dalej już gorzej ale jak na tą ilość KM to i tak przyzwoicie. (Silnik)
Ford Mondeo III Hatchback