Oceny Ford Mondeo III Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW 2001-2007

Ford Mondeo III Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW 2001-2007 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Mondeo III Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW 2001-2007

~Dawid
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Powiem tak. Nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na to auto. Kupiłem go swego czasu za bodajże 23tys. Auto jest jak dla mnie mega komfortowe. Mogłoby byc nieco (ale naprawde to szczegół) bardziej wyciszone. Bardzo elastyczny silnik, sczególnie przy większych prędkościach. Cholernie ekonomiczny. Mój egzemplarz jak narazie oprócz alternatora totalnie bezawaryjny. Jak na auta w tym przedziale cenowym jest to model zasługujący na szczególną...
~Pshx
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Gdyby nie awaryjny silnik dielsa, samochód byłby idealny. Bezawaryjnie na dalekich zagranicznych trasach. Wielka przestrzeń ładunkowa. W samochodzie można spokojnie i wygodnie spać. Niestety po przejechaniu 260.000 samochód zaczęły pojawiać się problemy z wtryskami. Solidna regeneracja droższa od ceny samochodu na rynku. Półśrodki podobno są niepewne i odradzane przez specjalistów - po krótkim okresie użytkowania można wrócić do punktu wyjścia...
~Damian Biłgoraj
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Świetny samochód, mam go już 2 lata, miałem drobne usterki ale nigdy nie staną na środku drogi :) Jest to 15 letnie auto, ja jestem w lubelszczyzny a byłem niedawno nim w Szwecji, belgii, holandii, niemczech + wczasy 3 razy do roku w górach. Rocznie robie około 30tys km. Minusy to głosno klekoczący silnik i rdza w okolicach nadkoli.
~jacek
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
auto mam ponad 5 lat .kupione z przebiegiem 230tyś km -i to nie wiem czy oryginalne teraz ma 392 tyś i jak na razie sprawuje się rewelacyjnie -dużo jeźdzę i nigdy nie miał żadnej najmniejszej awarii .ZAZNACZAM,ZE MAM SILNIK TDDI 115km na zwykłej pompie nie wadliwy tdci.
~2bmw850
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
super auto, ale trzeba dobrze utrzymany egzemplarz znaleźć z małym przebiegiem, tanie w utrzymaniu, mało pali,pięknie się prezentuje,pojawiająca się rdza u dołu drzwi od wewnątrz.trzeba po prostu dbać, a autko odwdzięczy się za to.TDDI mocne tryski, unikać TDCi - padają wtryskiwacze.i więcej pali.elektryka działa bez zarzutu.wygodny.
~Tom
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Oceniłbym to auto na 4+, silnik mogł by miec troszke wyzsza kulture, elektornika mniej szfankować i była by 5ka !! Spalanie nma takie duze auto i bez comon raila calkiem przyzwoite 7L/10. Ford juz dawno wydoroślał i jest powaznym konkurentem dla VW i japońców.

Usterki Ford Mondeo III

Ford Mondeo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~ukanio
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Auto wygodne, nowatorsko zaprojektowane, bardzo dobrze wykończone i w większości dobrze wyposażone. Dużą wagę przywiązali również do bezpieczeństwa, ogólnie ode mnie dostaje duży plus . Co do minusów to nie ma ich dużo, jednym z nich jest nie małe zużycie paliwa jak i ciężkie odpalanie przy większym mrozie
~Blazer97@vp.pl
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
To moje drugie mondeo i jestem zadowolony jak diesla to tylko z tym silnikiem bezawaryjny w poruwnaniu to tdci spalanie w normie jak na takie auto Starsze mondki tak nierdzewiały auto ma wade wszystkie rdzewjeją na drzwiach. w środku troche głośno auto prowadzi się świetnie po ukach wchodzi jak po szynach no i 200 łapie bez problemu.
~jacekkaczorowski@op.pl
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Generalnie auto godne polecenia. Wspaniale wlasciwosci jezdne, elastyczny slinik, dobra skrzynia i bardzo duzo miejsca dla kierowcy i pasazerow. Dodatkowo prze felgach 16 cali niskie spalanie zarowno w miescie jak i na dlugich trasach glownie w polsce...
~bartolinski
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Jestem naprawdę zadowolony z wyboru Mondeo. Silnik jest co prawda trochę za głośny, jednak rekompensuje to niezawodnością i spalaniem. Komfort podróżowania nie pozostawia wiele do życzenia. Póki co - mój egzemplarz sprawuje się prawie jak Toyota - LAĆ I JECHAĆ. Oczywiście w myśl zasady jak dbasz tak masz nie można zapominać o przeglądach i wymianach części eksploatacyjnych (płyny, filtry).
Ford Mondeo III Hatchback