Lista ocen Ford Mondeo III Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW 2001-2007 (23) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dawid
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Jak na razie jedyne co się \"zepsuło\" chociaż wg. mnie można to podciągnąć pod zużycie to wspomniana zapieczona linka ręcznego (wyszło to na pierwszym przeglądzie). Dodatkowo, ale takiego go kupiłem, to uszkodzony mechanizm podnoszenia fotela kierowcy (miał go jakiś grubas wcześniej chyba, bo zębatka nie wytrzymała jego ciężaru i popękała, a Ford używał plastikowych zębatek w tym mechanizmie- zamienniki są już metalowe) ale to drobiazg i nie...
~Sznu
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
sa drobiazgi ktore denerwuja, takie jak bable na listwie przy szybie, czy ulamany zatrzask pokrywki od schowka pod podlokietnikiem. Do tego jeszcze cos nie tak z nawiewem a dokladnie lopatkami: przy skrecaniu w lewo cos sie opiera o lopatki i gdy wlaczam nawiew slychac terkotanie i ocieranie (dosc glosne)
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
W czołowym nawiewie coś stuka i irytuje, ciężko chodzi ustawianie nawiewu, na uszczelkach zew. pod szybami wychodzą pęcherze, centralny (fabryczny) zamek zimą potrafi się samoczynnie zamknąć, problemy z pilotem centralnego.
~mdnm
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Brak specjalnie psujących się drobiazgów. No może poza wiecznie psującym się hamulcem ręcznym... I jeszcze odchodzące parapety IRYTUJĄCE
~ukanio
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Denerwującą rzeczą w zimie to ciągle zamarzający płyn do spryskiwaczy w temp już -1 (chociaż nie wiem czy to jest wina płynu czy węży lub ich złego ułożenia
~WL
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Jakość wykonania samochodu stoi pod największym znakiem zapytania. Pomimo tego iż posiadałem wersję GHIA series 50
~Tom
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Eletronika- dosyc często szwankuje w fordach, centralny zamek, wsaznik paliwa, kotrolki etc
~jacekkaczorowski@op.pl
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Jedyny problem to klimatyzcja cigle jej cos dolega ale mowia ze to maly rezystor...
~Jack
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
żarówki przednich reflektorów wymieniane 2 razy, czasami niedomykająca sie klapa bagażnika.

Usterki Ford Mondeo III

Ford Mondeo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Loukas
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Raz w roku zakleszcza się zacisk jednego koła, pomaga czyszczenie.
Ford Mondeo III Hatchback