Lista ocen Ford Mondeo III Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW 2001-2007 (20) - Ergonomia

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jacekkaczorowski@op.pl
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Generalnie wszystko tam gdzie powinno byc ale: pilot radia jest pod dzwignia kierunkow wiec jak chcesz cos przelaczyc to radio sie takze zmienia, dlaczego wlacznik czestotliowsci wycieraczek wyskalowany jest odwrotnie tego nie wiem ale porazka (1- najszybciej i reszta wolniej 2,3 itd) Ustawienie foteli elektrycznie wlasciwie kazda pozycja siedzenia i kierownicy do osiagniecia przez kierowce. (ustawienie kierownicy w obu kierunkach)....
~zadowolony 30latek
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Moj model GHIA z tempomatem, skorzana kierownica super lezy w dloni. Osobiscie inaczej ulozylbym przyciski tempomatu na kierownicy ale to juz bym sie czepial gdybym za to obnizyl ocene. Podoba mi sie to ze jest bardzo duzo schowkow w tym sprytny schowek kolo lewego kolana od strony kierowcy np na karte parkingowa :)
~Dawid
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Wszystko jest tam gdzie powinno być. Łatwe proste w obsłudze. Totalny brak jakichkolwiek uwag. Schowki standardowe i tak nie wszystkie wykorzystuję. Nie wiem jak u innych ale u mnie nie doszukałem się uchwytu na gaśnicę :D ale dałem sobie z tym radę.
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Rozmieszczenie przełaczników, dźwigni na solidną 4-kę. Jeśli chodzi o jakość materiałów wykończeniowych to jest trochę mizerna. W moim przypadku coś stuka, \\\"lata\\\" w czołowym nawiewie, który w dodatku bardzo ciężko się nastawia. Średnia w tym dziale 3+
~Tom
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Auto duze w środku, wygodne na dłuższe trasy, minus na czesto awaryjna reglacja wysokosci siedziska, duży plus na regulowana kolumne kierowniczą w dwóch płaszczyznach.
~Jack
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Całkiem niezła, ładne obwódki zegarów, bardzo poręczna kierownica, klasyczne rozmieszczenie przełączników. denerwujące właczanie "długich" świateł
~mdnm
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Fotele mało wygodne, ale poza tym wszystko \"pod rękom\". Ogromny bagażnik jak na liftback\'a przydaje się bardzo.
~Marcin
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
wszystko na swoim miejscu , doczepiłbym się jedynie położeniu przycisków podnoszenia szyb
~mariusz
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Wygodne fotele, przestronność i rozmieszczenie wszelkich przełączników i wskaźników jak najbardziej OK.
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo III Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
~Loukas
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Nie narzekam. Wymiana żarówki w reflektorze banalnie prosta.
Ford Mondeo III Hatchback