Lista ocen Ford Mondeo III Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW 2001-2007 (24) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dawid
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Zużycie paliwa wygląda następująco. Tyle ile udało mi się sprawdzić (sugeruję się tym co pokazuje komputer) Trasa 43km (z czego miasto tylko kilka km) spalanie 4.7 przy jezdzie nie ukrywam bardzo spokojnej- predkosc na trasie 100km/h, w miescie przepisowo:) Przy dłuższej trasie Polkowice-Gdańsk (ok 500km) latem, 4 osoby na pokładzie i pełny bagażnik oraz pogoń za nieco mocniejszym kolegą, momentami predkosci do 170km/h, normalnie na trasie...
~pierdzy_D
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Mam od roku i praktycznie co nie wjadę na stację, to pali dokładnie 5,8l na 100km. Silnik 2.0 TDDI. Trasy różne, dużo jeżdżę krótkich odcinków typu 5km, gdzie się nie zdąży nawet zagrzać. Przy jeżdzie tylko po takich odcinkach, spalanie wynosi takie 6,4l. Gdy już wzrastają do ok. 20-30km, to na luzie jest te 5,7. Średni co nie zajadę, to jest właśnie 5,8-5,9l. Nie zamulam, dużo hamuję silnikiem, staram się przewidywać sytuacje na drodzę, od...
~jacekkaczorowski@op.pl
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Zuzycie paliwa podam dla dwóch rozmiarow ogumienia. pokonuje duzo kilometrow w miescie jak i na trasie dlatego mam porownanie: 18 cali - miasto 10-11/ trasa 8-9 16 cali - miasto 8.5-9.5/ trasa 6 a nawet ostatnio ponizej 6. Ceny przegladow sa niskie olej w granicach 110,-za 5 litrow, filtr paliwa 130,- filtr oleju (wkład) ok 70,- filtr kabinowy weglowy 70,- filtr powietrza ok 30,-. Naprawy to w zasadzie walcze z klimatyzacja bez skutku ale...
~kubal wawka
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Zużycie paliwa jak na warszawę i ciągłe korki - przy tej wielkości auta i pojemności DOBRZE. Trasa wręcz idealnie. Cena napraw w stosunku do poprzednich aut - i przy dostępności zamienników - również dobrze. ASO - korzystam tylko w przypadku niedrogich A skomplikowanych \"napraw|\" (żarówki, podświetlenia itd.) - nie najgorzej. Po doświadczeniach z renault mogę powiedzieć, że wręcz ZNAKOMICIE.
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Za zużycie paliwa ogromny +. Mam ciężko nogę ale 7l/100km nie przekroczę :). Z racji tego, że w moim regionie nie ma dobrych ASO jeżdżę do znajomego mechanika. Części w porównaniu do innych samochodów tej klasy uważam za niskie np. tuleje tylniej belki kpl 160zł.
~Jack
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Tutaj różnie. w trasie przy prędkościach autostradowych spalił 5.7l/100km w mieście z włączoną klimą potrafi wypić nawet 10 litrów/100km. Ceny części nie są zbyt wygorowane.. za 4 tuleje metalowo-gumowe (oryginalne) tylnej belki zapłaciłem 80zł
~K@M!L
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Zużycie paliwa w mieście na poziomie 8l/100km. W trasie nie wiem ale podjeżdżając na rezerwie do dystrybutora i tankując za 100 zł ON pokonuje odcinek drogi z Rzeszowa do Krakowa i jeszcze zostaje :)
~Tom
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Powiem krótko: Masa prawie 1,5 tony Silnik 2.0 Spalanie: Trasa 6,5L/100km Mieszana 7,5 L/100km Miasto 8,5 L/100km Z tego co narazie sprawdzalem.
~Marcin
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
niestety przez drobne naprawy związane z elektroniką jest przeciętnie termostaty, czujniki, mikro-styki i zamek centralny potrafiły mnie czasem wyprowadzić z równowagi
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo III Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
~zadowolony 30latek
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Skoda pali mniej ale sie czesciej psuje nie ma co do tego watpliwosci. Ceny czesci bardzo przyzwoite wiec ocena 4. Gdyby palil o 1 litr mniej sklanialbym sie ku piatce
Ford Mondeo III Hatchback