Lista ocen Ford Mondeo III Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW 2001-2007 (22) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dawid
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
To jest to za co kocham mojego Forda :) Jadąc nim czuje się, że przestrzeń w środku jest na prawdę duża. Bez porównania z większością aut z tego rocznika w tej cenie i podobnych gabarytach. Ja akurat odsuwam fotel na maksa, ale mimo tego nie ma tragedii dla osoby za mną. Gdzie np sporo niemieckich autek miażdży w tym momencie gościa na tylnej kanapie. W mojej wersji nadwozia po złożeniu tylnych siedzeń i zdjęciu półeczki otrzymujemy...
~Blazer97@vp.pl
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
dużo lepiej niż w starszym mondku pasażerowie z tyłu już nie muszą kulić kolan hatchback to najlepsze rozwiązanie duży bagażnik i o niebo lepiej wygląda od kombi
~jacekkaczorowski@op.pl
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Duzo miejsca dla kierowcy i na przednim fotelu pasazera. Duzo miejsca na nogi dla pasazerow tylnej kanapy. Nad glowa tyle miejsca ze spokojnie wejdzie brytyjski lord w cylindrze.
~mariusz
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Bardzo przestronne, autko. Na 2 tygodniowe wczasy z dwójką małych dzieci udało się spakować prawie bez problemu.
~Jack
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Bardzo dużo przestrzeni zarówno z przodu jak i z tyłu. Bagażnik po prostu gigant (hatchback) przewiózł sporych rozmiarów ławę
~pierdzy_D
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Pełno miejsca z przodu i z tyłu. 185 i pierwsze auto, gdzie mogłem ustawić wszystko pod siebie jak mi pasuje
~K@M!L
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Baaardzo dużo miejsca dla osób siędzących zarówno z przodu jak i z tyłu. Dużo więcej niż w passacie B5.
~Tom
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Świetnie, duzo miejsca dla kierowcy i pasażerów, przednie fotele mogły by sie bardziej do tylu odsuwać.
~kubal wawka
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Żona w podróży nie ma uwag. Kochanka na poboczu czy w lesie również. Nikt nie narzeka. Cóż więcej wymagać ?
~zadowolony 30latek
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Nie ma co ukrywac - samochod bardzo przestronny wiec piatka bez zastanowienia
Ford Mondeo III Hatchback