Lista ocen Ford Mondeo III Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW 2001-2007 (21) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jacekkaczorowski@op.pl
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Jakosc jest na wysokim poziomie. cena zakupu 25.000 pln za 2002 rocznik w TDDI i pakietem wizualnym ST Uwazam za rozsadna. Spalanie miesci sie w dobrych granicha zarowno w miescie jak i poza nim. Koszty eksploatacji jak filtry czy gumowe elemety sa niskie jak na tak duze auto. Polecam wszystkim rodzicom i osobom potrzebujacym wiecej miejsca lub komfortu.
~Sznu
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Ceny calkiem przyzwoite z tego co sie orientowalem. Za okolo 30 tys mozna kupic 2001 rocznik ciut wiecej za full wypas. W tej cenie mozna kupic Corolle 02, ktora jest mniejsza i o wiele gorzej wyposazona (tempomat czy podgrzewane fotele czy podgrzewana przednia szyba to marzenia scietej glowy u tego japonca). Polecam to autko z czystym sumieniem.
~Jack
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Jakość wykonania przyzwoita - warta swojej ceny.Na rynku aut używanych trzeba rozejrzeć się za zadbanym egzemplarzem bo Mondeo (szczególnnie kombi) lubią być w firmach autami do wszystkiego
~Tom
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Auto kupilem za 6200zl, przeliczajac na polskiem to co oferuje za ta cene absolutnie bezblednie, polecam. Ciezko znalesc w atakich cenach takie wyposazenie.
~mariusz
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Zapłaciłem za swój egzemplarz około 5-6 tysięcy mniej niż np. za passata z tego rocznika z podobnym wyposażeniem. Jak na razie nie żałuje.
~Blazer97@vp.pl
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
w porównaniu do paska czy vectry laguny jet o niebo lepiej mniejsz kasa a leprze wyposarzenie i jakość nie odbiega od konkurencji.
~2bmw850
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
SUPER auto, w tej cenie nic z takim wyposażeniem i wyglądem nie kupisz.naprawdę polecam.
~bartolinski
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Z pewnością nie jest to auto klasy premium, jednak w swojej klasie stosunek jakości do ceny wypada świetnie.
~junlun
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
NA PEWNO STOSUNKOWO NISKA CENA UŻYWANEGO MONDEO I ELEGANCKA SYLWETKA MOŻE ZACHĘCAĆ DO KUPNA
~Damian Biłgoraj
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Tani samochod ale duzo lepszy niz drozsze passaty w tym roczniku
Ford Mondeo III Hatchback