Lista ocen Ford Mondeo III Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW 2001-2007 (20) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jacekkaczorowski@op.pl
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Perfekcja startowalem z 18 cali, jezdzil jak pociag po szynach przyklejony do asfaltu 200km/h i nadal stabilny fakt ze zawieszenie jest miekkie i na tym rozmiarze nie odczuwa sie kazdej dziury, natomiast na 16 calach jezdzi sie troche gumowato przy ruszaniu i zwalnianiu troche buja do przodu i do tylu, w zakretach lekkie wychyly ale jest i tak lepiej niz np w vectrze b.
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Spotkałem się z wieloma pozytywnymi opiniami na temat zawieszenia i musze je potwierdzić. Zawieszenie zestrojone genialnie. Dobrze się trzymie w zakrętach. Dla mnie jedno ale - sądzę, że zawieszenie na nasze drogi powinno być trochę twardsze. Na nierównościach niesympatyczne odgłosy (auto po przeglądzie).
~Dawid
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Auto (jak dla mnie) prowadzi się wyśmienicie. Mega komfort (jak na te pieniążki choć z droższymi też spokojnie może konkurować bo sprawdzałem). Zawieszenie typowo nastawione na komfort jednak nie za miękkie ale i nie za twarde:)
~mdnm
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Nie jest to mistrz w trzymaniu się drogi, choć nigdy nie wypadłem to nie czuje się pewnie. Poza tym układ hamulcowy niestety tragiczny, abs zbyt wyczulony przez to wiele stresujących sytuacji zimą.
~Sznu
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Rewelacja!! Duzo czytalem o zawieszeniu forda, ale kiedy juz mialem przyjemosc poczuc jak dziala naprawde w Focusie, a potem jeszcze w Mondeo to mimo to zaskoczylo mnie bardzo pozytywnie!
~Marcin
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
wspaniały, auto trzyma się drogi jak przyklejone, ale niestety polskie drogi dają się we znaki, drążkom tylnego stabilizatora, regularnie wymieniam je co roku
~zadowolony 30latek
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
To jest rewelacja jak Mondziak sie trzyma drogi. Wiadomo - fordowskie zawieszenie rewelacyjnie tlumi nierownosci a w zakretach jak po szynach.
~Jack
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Doskonały! samochód prowadzi się bardzo pewnie i przy tym jest całkiem komfortowy dość dobrze radzi sobie na polskich drogach.Vectra C pozostaje daleko w tyle.
~K@M!L
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Bardzo dobrze trzyma się drogi, zarówno na suchej jak i mokrej nawierzchni. Zawieszenie dobrze tłumi nierówności.
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo III Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
~Tom
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Bez większych zastrzeżeń, idzie jak po szynach. Poniewaz jest to spora buda, mozna poczuc sie jak w limuzynie.
Ford Mondeo III Hatchback