Lista ocen Ford Mondeo III Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW 2001-2007 (22) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 22 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dawid
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Latem super. Klima działa bardzo dobrze- szybko i precyzyjnie (mam climatronic). Zimą przy bardzo niskich temperaturach (mam na myśli duże mrozy) no to w moim egzemplarzu trzeba przejechac pare kilometrów zanim z nawiewu poleci ciepłe powietrze:) ale w normalnych, nieskrajnych warunkach jest ok. Aha i te podgrzewane fotele... :) Fajna sprawa, nie mialem tego wczesniej w zadnym aucie ale czasami zastępują gorący nawiew :)
~jacekkaczorowski@op.pl
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
I tu sie zaczyna, generalnie predkosc nagrzewania jest dosc wysoka jak rowniez wydajnosc klimatyzacji, ale problemy techniczne klimatyzacji sa czeste i to nie tylko u mnie. Oczywiscie auto pozostawione w pelnym sloncu nagrzewa sie bardzo szybko i dodam ze posiadam w kolorze srebrnym. Polecam przyciemnic szyby chocby tylne.
~Jack
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
w zimie ok. podgrzewana przednia szyba nie ma sobie równych.Klimatyzacja manualna troche mnie zawiodła - albo jest za zimno albo za ciepło.ciężko ustawić optymalne chłodzenie.
~Tom
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Wszytko działa jak należy, przednia podgrzewana szyba - świetny pomysł, dotej pory nie mialem problmow z zaparowaniem, Climatronic wskazany.
~Sznu
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Odparowanie szyb w kilka sekund to rewelacyjny wynik. Jedyny minus to to ze w klimatroniku nie moge sobie ustawic 18 stopni bo 19 to minimum :|
~Loukas
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Działa sprawnie. Klimatyzację tylko czyszczę, Czynnika od usunięcia awarii w 2012 roku nie uzupełniałem, a działa.
~pierdzy_D
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Fordy słyną z dobrych klim i ogrzewania i to się zgadza. No i przede wszystkim podgrzewana przednia szyba - u nas coś niezastąpionego.
~Marcin
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
działa zajebiście, zima szybko sie nagrzewa a latem nawet w Chorwacji czy Grecji przy 35-40stopniowym upale klima dawała radę.
~WL
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Panel klimatronika nie współpracuje z kierowcą. Można ustawiać sobie temperaturę do śmierci, a on i tak będzie dmuchał jak chce.

Usterki Ford Mondeo III

Ford Mondeo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~2bmw850
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
klimatronik z początku produkcji szwankuje trzeba wymienić panel klimatronika i z głowy kłopoty,cena z nowszego np 2003r 120zł używka
Ford Mondeo III Hatchback