Lista ocen Ford Mondeo III Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW 2001-2007 (21) - Widoczność

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dawid
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Jedyny zarzut jaki mam to to, że (jestem dość wysoki 1,93) i siedzenie kierowcy (dodam że musiałem je obniżyć ręcznie tyle ile się dało nie wiem czy to już maks obniżenia- uszkodzona zębatka od elektrycznego sterowania) jest trochę za wysoko. Dlaczego to przeszkadza? Żeby widzieć światła kiedy stoję pierwszy w kolejce muszę trochę sie ponaginać. Widoczność do góry jest co najwyżej średnia:) poza tym rewelacyjnie. Porównanie do Citroena C4...
~Sznu
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Z przodu bardzo dobrze, ale z tylu... Hmmm bez czujnikow parkowania ciezko. Doklejajac sie do samochodu tylem, widac tylko przednia szybe tegoz samochodu i ani kawalka maski. Ciezko wyczuc ile jest jeszcze miejsca. Chyba trzeba sie zaopatrzyc w czujniki :/
~zadowolony 30latek
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Tutaj nie moge napisac nic ani na plus ani na minus. Przednie slupki troche zaslaniaja widocznosc a do tylu to w moim modelu - hatchback jest na pewno gorzej niz w kombiakach.
~Tom
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Z przodu bardzo dobrze, przednie slupki trochę grube, boki super, tył na minus wysoko szyba ogranicza widoczność, posiadam parktronic który ratuje sprawę.
~ukanio
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Dużym atutem jest podgrzewana przednia szyba co ułatwia odparowywanie jej. Zastrzeżenia mam jedynie do zbyt małych lusterek zewnętrznych
~bartolinski
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Duże auto więc trzeba się do gabarytów przyzwyczaić - jednak trwa to bardzo krótko. Dużo przez szyby widać, a lusterka są świetnie dopsowane do auta.
~jacekkaczorowski@op.pl
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Nie potrzeba czujników parkowania wszystko widac. z przodu slupki nie przeszkadzaja, z tylu jest dobrze choc ja jezdze na lusterka.
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Kwestia przyzwyczajenia. Na początku przeszkadzały mi małe lusterka zewnętrzne i niewielka tylnia szyba. Sprawa do opanowania :)
~kubal wawka
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Do tyłu lipa generalnie. Przyzwyczajony jestem do małych aut - może stąd problem. Jazda na lusterka generalnie.
~mariusz
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Świetna widoczność do przodu, do małych lusterek też można przywyknąć,natomiast przy parkowaniu, widoczność do tyłu jest kiepska.
Ford Mondeo III Hatchback