Lista ocen Ford Mondeo III Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW 2001-2007 (24) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Nie mogę tutaj zostawić suchej nitki.... wg mnie Mondeo z TDDI nie posiada wyciszenia!! Ocena \\\"b.źle\\\" to dla niego komplement.Gdy jest zimny wstyd mi go odpalać w nocy pod blokiem.Starałem się go wyciszyć maskę za pomocą mat z alu - uzyskałem jedynie mała różnicę. Jeśli dopiero zastanawiasz się nad kupnem samochodu i cenisz sobie spokój podczas podróży to ten silnik nie jest zdecydowanie dla Ciebie.
~Dawid
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Jeśli chodzi o wyciszenie zawieszenia jest bardzo dobrze. Jestem bardzo zadowolony. Jednak jeśli chodzi o wyciszenie silnika, szczególnie wersji, którą posiadam(TDDI) no to tak średnio sie postarali hehe ale fabryczne audio jest niezłe więc trzeba sobie radzić zanim silnik się nagrzeje głośność na 6 i do przodu:)
~zadowolony 30latek
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Silnik TDDI jest glosniejszy od TDCI ale nie jest bardzo zle. Zastanawialem sie czy dac 3 czy 2 (bo Audi albo Skody sa glosniejsze, ale w porownaniu do francuzow to na pewno bedzie ponizej przecietnej. Ale cos za cos i np mi zalezy bardziej na funkcjonalnosci auta a nie na super wyciszeniu.
~mdnm
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Cholernie głośny, jak traktor, poza samochodem klekot słychać na 200 metrów. W środku już nie tak źle, chyba że się mocno przyciśnie ale wtedy dźwięk jest przyjemniejszy.
~Marcin
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
niestety przy prędkości powyżej 110km/h powietrze daje o sobie znać, szum za oknem robi się denerwujący ale podkręcasz radyjko i spokój
~Tom
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Calkiem dobrze, z zewnatz malo co dochodzi, oprocz silnika ;), przy wiekszych predkoscia nie mam zadnyc swistow w szybach jak niektorzy...
~ukanio
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Silnik 2.0 TDDI nie należy do cichych zwłaszcza przy wchodzeniu na obroty. Najgłośniej go słychać przy obrotach ok 1500-2000 kiedy załącza się turbo
~mariusz
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
No to chyba jedyna poważna wada jaka mnie w tym aucie uderzyła, spodziewałem się że będzie ciszej. Może dlatego że dotychczas jeździłem benzyniakami.
~jacekkaczorowski@op.pl
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Wyciszenie mogloby byc lepsze. silnik 2.0 TDDI jest dosc glosny ale oplywu wiatru nie slychac i oprocz silnika jest cicho.

Usterki Ford Mondeo III

Ford Mondeo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Sznu
Hatchback 2.0 TDDi 115KM 85kW
Jest dobrze. Tylko przy deptaniu przepustnicy jest troche glosno, ale przy prawie 200km/h jest nawet spokojnie.
Ford Mondeo III Hatchback