Lista ocen Ford Mondeo III Kombi (495)

~Jerzy
Kombi 1.8 16V 130KM 96kW
Jak najbardziej polecam to niedocenione auto ponieważ jest naprawdę dobre. Bezawaryjny silnik, zawieszeniem i układ jezdny stawiają w mojej ocenie to auto wyżej niż auta znanych marek gdzie płaci się za znaczek.
~infrequent@wp.pl
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
Silnik potrafi bardzo pozytywnie zaskoczyć. Auto szybkie nie jest ale coś za coś. Można w nim poczuć namiastkę luksusu. Bezpieczne i niezawodne. Minusem jest brak ocynkowanej blachy.
3,2
~marokan
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
Zimny diesel wiadomo trochę hałasuje. Jak się rozgrzał było już miło dla ucha. (Silnik)
~m
Kombi 2.2 TDCi 155KM 114kW
chciałbym aby każde auto sprawowało mi się jak obecny Mondeo! następny też będzie Mondeo IV
~diaz2
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Autko świetne dla rodziny z dziećmi ,pojemny bagażnik, wygodny wewnątrz . Na tylnej kanapie dwa foteliki dziecięce wchodzą bez problemu i jeszcze teściową by upchał :) . Z przodu wygodnie i przestronnie , bardzo dobra regulacja siedziska i kierownicy nawet jak dla mnie 190 cm wzrostu i 107 kg wagi:).Mimo iż autko ma tylko 115 KM (jak na silnik CR mógłby mieć lepsza kulturę pracy) posiada ono wystarczającą dynamikę aby sprawnie i szybko się...
~Gadas
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Bardzo duże szybki samochod 2.0 TDCI 130 KM max prędkość jaką jechałem 190 km ale mogłem szybciej droga sie skonczyła kolega poleciał 210 KM .(ale to przecież kombiak) a nie samochod do rajdów .
~bazun
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
Dobry samochód , choć nie bez wad.Główne wady to rdzewiejące dolne ranty drzwi w pierwszych rocznikach.Ale za to silnik wydawać by się mogło - nieśmiertelny.
~Maniek
Kombi 2.0 16V 145KM 107kW
Mimo wspomnianych remontów jestem bardzo zadowolony z tego auta. Problemy u mnie wynikały ze złej instalacji gazowej i cięższej eksploatacji przez poprzedniego właściciela. Oceniając samo auto to wygoda, komfort, wygląd i części eksploatacyjne - wszystko na plus. Gdyby lifting więcej zmienił w wyglądzie to kupiłbym to auto ponownie po liftingu. Ps. Byle nie Diesel - w tym modelu są tragiczne.
~Mitumolek
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Auto ogólnie oceniam dość dobrze, duże, pojemne, mało spala, części łatwo dostępne, dynamiczne, stosunkowo komfortowe. Należy się tylko oswoić z awariami, grzecznie wszystko wymieniać i można spokojnie jeździć.
~grudnick@o2.pl
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Samochód uważam za bardzo udany. Rewelacyjne właściwości jezdne, dobra ergonomia. Można się przyczepić do jakości wykonania niektórych elementów ale nie jest to wielki problem.
Ford Mondeo III Kombi