Lista ocen Ford Mondeo III Kombi (495)

~lemmy
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Generalnie bardzo dobre auto, na pewne niedociągnięcia ale ciężko znaleźć drugie tak wygodne auto w podobnej cenie. Autko od nowości stoi pod chmurka i nie widać na nim rdzy. Egzemplarze z pierwszych lat produkcji miały poważne problemy z korozją jednak z czasem Ford odrobił zadanie domowe i nie ma z tym problemów. Nie żałuję zakupu
~MigiM GM
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
Następne autko na pewno FORD i do tego Mondi. Jak ktoś powie Wam, że Ford gówno wort, odpowiedzcie , ŻE NIE KAŻDA MORDA PASUJE DO FORDA :)
~basteck
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
dość dynamiczny,przy 2000 obr włącza się turbina --znaczny przyrost mocy, praca silnika nie przeszkadza i rozprasza podczas jazdy--dość dobre wyciszeni (Silnik)
~SOPOTman
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Można trafić na zadbany model i w dobrej cenie. Wtedy nie sądzę aby można znaleźć lepszy kompromis ceny do tego co prezentuje auto.
~Grzegorz
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Mam to auto 2 lata ,zero usterek,spalanie do pozazdroszczenia.Tankuję tylko Shell VPower 2 razy w miesiącu do pełna.Co 5 tys STP do wtrysków bezwzględnie.Raz tylko zmuszony byłem zatankować na innej stacji zwykłe paliwo,czuć było różnicę w mocy auta.Prowadzenie wzorowe,auto prowadzi się jak tramwaj po szynach.Nie polecam ,ale nawet przy dużych prędkościach można prowadzić jedną ręką na polskich drogach.Spalanie od 5,2 do 5,9 max,a nogę mam...
~Lom
Kombi 2.2 TDCi 155KM 114kW
Autko oceniam jako bardzo ale to bardzo dobre. Prowadzi się znakomicie, daje ogromną radość z prowadzenia i jak przystało na samochód rodzinny jest bardzo pojemne. Z silnikiem 2,2 można spokojnie wyruszyć w trasę i nie martwić się licznymi TIRami na drodze. Wszystko mijamy w oka mniegniu. Samochód się zachowuje jakby się aż sam nie mógł doczekać kiedy przyciśniemy bardziej gaz do podłogi. Gorąco polecam !!!
~damaslow
Kombi 2.0 16V 145KM 107kW
Bardzo obszerne i funkcjonalne auto. I bezpieczne - zderzenie z odpaleniem obu poduszek powietrznych obyło sie bez żadnych następstw zdrowotnych. Gdyby nie drobne usterki, byłoby 5.
~robwroc
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
porównując do mojego 12 letniego volvo,ford to całkiem fajna fura, moze audio trochę gorsze, moze tapicerka mniej miękka i elegancka, ale to niepowinno przeszkadzac w użytkowaniu, nic nie piszczy i zbytnio nie trzeszczy. w ogóle go nie brałem pod uwagę szukając nowego auta. wpadło mi w ręce przez przypadek, wsiadłem przejechałem sie i wziąłem, i zaczyna mi sie podobać
~pawel pik
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
witam tych ktorzy zastanawiaja sie nad kupnem auta,swoje auto kupilem z przebiegiem 280tys km, z padnietym kolem dwumasowym z ktorym jezdze do dzis, przyjechalismy po forda audi a4 tdi 110km afn, kultura pozostawia duzo do zyczenia oczywiscie audi, w przyspieszeniu tez o dziwo audi w tyle, spalanie porownywalne (Silnik)

Usterki Ford Mondeo III

Ford Mondeo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~tomkar
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Kolejne Mondeo i jeśli ekonomia pozwoli, to następne będzie MK4.
Ford Mondeo III Kombi