Lista ocen Ford Mondeo III Kombi (495)

~MARIUGA
Kombi 1.8 16V 125KM 92kW
jak na te mase auta, 125KM nie wciska w fotel przy starcie. Dynamicznie jezdzi sie w wysokich zakresach obrotow (a wtedy pali ok. 11l). trudno miec jednak o to pretensje - nie wszyscy oczekuja przeciazen przy starcie rzedu 2 Mach´ow. (Silnik)
~Rafał P
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Zadbany egzeplarz bezproblemowo poradzi sobie na polskich bezdrożach, zapewniając komfort i fajne, pewne prowadzenie. Tani w eksploatacji.
~Gero
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Super auto za rozsądne pieniądze. Trwałe i nieawaryjne, przy tym wygodne i bezpieczne. Gdy przy przebiegu 303.000km człowiek robił mi przegląd był w szoku że auto jest w tak znakomitym stanie. Jeśli się o nie dba, serwisuje regularnie i na bieżąco reaguje na rzadkie dolegliwości to na pewno odpłaci się bezproblemowym użytkowniem. Oczywiście trzeba być pewnym, że egzemplarz który się posiada nie jest posklejany z kilku. Auto sprzedałem ponad...
~fordzik
Kombi 2.2 TDCi 155KM 114kW
Mam wersję kombi TREND X z paroma dodatkami (automatyczne wycieraczki - przydają się, automatyczne reflektory -raczej zbędny bajer cały czas jeżdżę na włączonych. automatycznie przyciemiane lusterko - niezła sprawa, czujnik cofania - bardzo potrzebny w wersji kombi, wzmocnione i samopoziomujące tylnie zawieszenie - dobre, może brak ESP ... ale jak do tej pory nie potrzebowałem go ...
~wesolki13
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Po pierwszy miesiącu jazdy autem czteroletni jestem na tak. Trafny wybór, auto duże,wygodne, pakowne.Polecil bym na auto rodzine.
~Łukasz Bytom
Kombi 2.0 16V 145KM 107kW
Auto zakupiłem 7 miesięcy temu i jestem naprawdę bardzo, bardzo zadowolony. Szybkie, wygodne, przestronne, stosunkowo mało pali, części tanie, łatwa ewentualna naprawa. Kocham to auto ! Następny samochód jaki kupię to również będzie Mondeo lub S-Max tylko nowszy.
~Rafał Wrocław
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
Sinik w wersji 2.0 DI 90KM, nie jest może dynamiczny jak do masy auta ale rekompensuje to bardzo małym apetytem paliwa. Przez dwa lata (26 tys. km )użytkowania, nie mam kompletnie żadnych problemów, odpala przy największych mrozach na \"strzał\", praktycznie zerowe zużycie oleju silnikowego, pracuje równo ale troszkę głośno jak w DI. (Silnik)
~ice
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Chyba nie ma rynku lepszego diesla w takiej cenie i takich parametrach oraz osiągach. Mój następny zakup Mondeo IV ;-)
~Przemo
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Nie ma co narzekać. Szczerze mówiąc to jestem zadowolony z silniczka i jego elastyczności. Te 115km naprawdę daje radę, a na naszych drogach nie ma co szaleć, zwłaszcza, że na drodze coraz częściej spotkać można \"kolegów\". (Silnik)
3,8
~tgospo
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Gdyby nie bandyckie ceny części zamiennych sygnowanych przez Motorcraft samochód można by oceniać na dobry. Jenak koszt eksploatacji przy istniejącej polityce Forda oraz awaryjności samochodu obniża ogólną ocenę i wpływa na negatywną referencję. Ogólnie odradzam jakiekolwiek mariaże z siecią Ford.
Ford Mondeo III Kombi