Lista ocen Ford Mondeo III Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW 2001-2007 (30) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Przemo
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Kupiłem autko z przebiegiem 162 000 (prawdopodobnie oryginalny). Obecnie ma 214 000. Co się zepsuło w ciągu 3 lat mojej jazdy? 1. czujnik położenia wałka rozrządu (jedyny raz kiedy auto odmówiło posłuszeństwa); wymiana to ok. 200zł 2. naprawdę długo myślałem ale chyba nic więcej??!! No może fakt, że kiedyś podczas wymiany koła złamałem szpilkę (koszt: 4zł) Wymieniałem oczywiście klocki, tarcze, oleje, filtry, amortyzatory, opony ale to...
~pawel pik
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
uwaga zalezy skad kupisz i od kogo auto, kazde sie psuje, kazdego strasza ze wtryski, vw i audi fiat, citroen ma ten sam problem z ukladem paliwowym,wiec po co sie zamartwiac kolo dwumasowe ma kazde nowoczesne auto, wiadomo wiecej jest fordow bo maja nizsza cene niz toyota vw czy bmw i audi,wiec czesciej je widac w naprawie ale czy to przesadza ze sa gorsze?straszyc mozna kazdym autem, mialem lagune 2ke, 1.9 dci 120km i w ciagu roku nie...
~mondziarz
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Pięta Achillesowa Forda. Dwa razy wymieniałem przepalone żarówki podświetlenia deski rozdzielczej, przy 200 tys. posłuszeństwa zaczął odmawiać zamek drzwi kierowcy, dwa razy padł mały termostat (objaw: silnik nie utrzymuje temperatury 90 st, bardzo powoli się grzeje). Pod koniec zaczął odmawiać napęd CD w fabrycznym radiu. Niby drobnostki, ale bardzo irytujące...
~krystian110@wp.pl
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
To jest kaszana. Drobnostki się psują, niby nic, a jednak coś, diody zegarów przepalone, jest z tym dużo roboty. Klapa bagażnika to totalna porażka, czasem działa czasem nie, czasem sie nawet nie chce zamknąć, ale jak działa to działa.
~Tomek
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
awaria wyłącznika drzwi, kilka razy wymiana żarówek w licznikach, dwa fotele przestały grzać, zgniła antena z płytką z GPS, wszystkie sprężyny gazowe do wymiany,
~Andrzej
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Słaba jakość schowka \"środkowego\", zawias rozwalił się po 2 latach. Radio się zawiesza, nie da się zaprogramować kanałów, samo zmienia stacje. Słaba jakość wykończenia bagażnika.
~rafikr15@interia,pl
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Jedyną rzeczą którą wymmieniłem były klocki hamulcowe i terminowe wymiany filtrów ,olei,itp.Mała naprawa wewnętrznego poszycia prawych tylnich drzwi z powodu rdzy.
~tomi__m@tlen.pl
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Nic się jeszcze nie zepsuło (113 tyś km). Nawet najmniejsza drobinka nie zawiodła;-) Podobno w Fordach leci karoseria ale ja tego nie zauważyłem. Wcześniej miałem Focusa i też nic.
~Andrzej
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Pęknięta sprężyna w fotelu kierowcy, odpadające odbojniki amortyzatorów, osłona tłumika, przednia szyba nie grzeje cała, dość często palą się żarówki

Usterki Ford Mondeo III

Ford Mondeo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Gero
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Co pamiętam: * padła tylna wycieraczka * przepalały się żarówki od podświetlenia konsoli kierowcy (zegary)
Ford Mondeo III Kombi