Lista ocen Ford Mondeo III Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW 2001-2007 (35) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~fiku_miku
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Główny argument który przemawia za zakupem tego samochodu. Miejsca tyle co w pasku, jak nie więcej. Mam 178cm wzrostu pasażer za mną może posadzić kogoś na kolana. Za siedzeniem pasażera który zawsze odsuwam max do tyłu spokojnie jeszcze ktoś wysoki usiądzie. Z tyłu trzy osoby mają w miarę wygodnie. Jeśli chodzi o bagażnik to jest duży, ustawny i ma niski próg załadunkowy (właściwie jest prawie na płasko gdyby nie zamek klapy) natomiast du.....
~Andrzej
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Samochód duży więc i miejsca musi być dużo. Producent postawił jednak bardziej na pakowność bagażnika niż miejsce w środku przez co np audi A6 ma więcej miejsca dla pasażerów, jeśli chodzi jednak o bagażnik to tu jest przepaść. Mondeo jest ogromne i na dodatek łatwo dostępny bo nie ma progu załadunkowego dzięki czemu można położyć komodę czy lodówkę i poprostu ją wsunąć. U mnie samochód służy do wożenia towaru więc duży + dla Mondeo
~lemmy
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Najprzestronniejsze auto z wszystkich którymi jeździłem. Jestem wysoki (187 cm) i lubię mieć mocno odsunięty fotel a mimo to z tyłu może ktoś wygodnie usiaść i nie odczuwać dyskomfortu. Do tego bardzo wygodne fotele i to nie tylko te z przodu. Bagażnik również bardzo pojemny a po złożeniu siedzeń żadna przeprowadzka nie jest straszna.
~ice
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Wnętrze bardzo przestronne. Z tyłu nikt się nie ciśnie i nie narzeka na brak miejsca. Świetne auto dla rodziny 4-5 osobowej. Bardzo duża przestrzeń bagażowa (ostatnio przewoziłem 6 metalowych krzeseł wraz z obiciami;-)
~tomi__m@tlen.pl
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Tu to nie ma się do czego przyczepić. Naprawdę jest bardzo wygodnie. Jaz jechałem tym samochodem 23 godzin - bałem się wysiadać bojąc się, żę będę się czuł połamany - wszystko ok. Nawet trochę nie bolały mnie plecy.
~mondziarz
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Mnóstwo miejsca, z przodu i z tyłu. Do tego ogromny bagażnik. Cztery osoby podróżują niezwykle komfortowo, da się jechać także w 5. Auto o rozmiar większe od Passata B5.
~rafikr15@interia,pl
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Tutaj mogę się tylko przyłączyć do grona osób potwierdzając ponad przeciętną przestrzeń.Kierowca nawet słusznych rozmiarów jak i pasażer z boku będzie się czuć naprawdę komfortowo.
~jack_byk
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Jak na Mondka w Kombi przystało wnętrze jest ogromne, spokojnie można przysłowiowy namiot rozłożyć. A tak poważnie jest bardzo dużo miejsca.
~krystian110@wp.pl
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Bardzo dużo miejsca, dla kierowcy i pasażerów oraz bardzo duży bagażnik, po złożeniu siedzeń można przewieźdź wersalkę z zamkniętą klapą.
~Kazik
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
To chyba oczywiste że miejsca jest wystarczająco dla dużych osób i z przodu i z tyłu. Tunel na środku mógłby być niższy.
Ford Mondeo III Kombi