Lista ocen Ford Mondeo III Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW 2001-2007 (32) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rafikr15@interia,pl
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Tutaj nie ma konkurencji.Za tak komfortowy samochód idobrze wyposażony i tak dobrych właściwościach jezdnych i w sumie mało awaryjny konkurencja rząda więcej.Jakościowo nie odbiega od innych w tej klasie.Dzięki dużej podaży na rynku wtórnym można wybrać dobry egzemplaż za nie wygórowane pieniądze.Dlatego kupuje sedana TDCI z2006-7r.
~fiku_miku
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Auto które jako nowe kosztowało około 80- 120tys wersja GHIA to cena 10-12tys.zł to jak za darmo za taką FURĘ! Trzeba się tylko liczyć że eksploatacja tego auta kosztuje (wtryski, dwumasa, pompa, będę o tym pisał ciągle!) Tzn. klocki, tarcze, filtry amory itd. są tanie, dostępne i jest dużo zamienników.
~tomi__m@tlen.pl
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Ja już teraz mam poprzedni model i jestem załamny ile straciłem na tym samochodzie po wejściu nowego w 2007 (zwłacza, że chcę go sprzadać i kupić nowe Mondeo). Ale to jest szana dla osób, które planują kupić taki jak mój - tani i niezawodne duże auto.
~Krzysztof
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Auto znakomite za rozsądną cenę. Egzemplarz pochodzi z Niemiec bardzo zadbany i dobrze wyposarzony. Jest wygodny szybki i bezpieczny. Następny też będzie Ford, ale nowy mondeo V czekam na polską premierę.
~PREZESŁDZ
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Uważam że w tej cenie jest to najlepszy samochód w swojej klasie. Za ok 30K PLN można dostać naprawdę bardzo dobrze wyposażony, oraz w bardzo dobrym stanie samochodzik.
~Andrzej
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Bardzo dobre auto z dobrym wyposażeniem w dość młodym roczniku za niewielkie pieniądze. Podgrzewana przednia szyba, fotele i lusterka. Polecam wersję Ghia
~ice
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Autko kupiłem rok temu za 26 tyś. W tej cenie nie znalazłem bardziej ekonomicznego diesla przy zachowaniu doskonałej jakości i renomie tej marki.
~jack_byk
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Pod względem całokształtu jeden z tańszych producentów samochodów tej klasy na rynku. Cena do jakości All inclusive na każdą kieszeń.
~Tomek
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
auto było kupione używane z Niemiec za dobrą cenę w stosunku do wyposażenia i w ogóle - modelu
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo III Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
7,3
~Gero
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Jedyny mankament to że auto dużo traci na wartości. Cena odsprzedaży jest niska. Poza tym super.
Ford Mondeo III Kombi