Lista ocen Ford Mondeo III Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW 2001-2007 (73)

~kamilcza14
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
forda posiadałem ponad 5 lat i ogólnie samochód był fajny, gdyby nie awarie. przez 1,5 użytkowania w samochodzie nic nie dotykałem. ford jest bardzo wygodny, a miejsca w środku jest jak w ch*j i jeszcze więcej. spalanie jest duże w porównaniu do TDI jest kosmiczne. ostatni ford w moim ży**** na prawdę odradzam, szkoda czasu, nerwów i pieniędzy !
~Michał
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
Całokształt oceniam naprawdę dobrze.Duże, wygodne auto.Idealne dla rodziny.Stare powiedzenie \"ford g.... wort\" straciło swoje uzasadnienie.
3,8
~Ya
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
Duży, baaardzo wygodny i komfortowy samochód za niewielką cenę. Radość z jazdy spora, dobrze się prowadzi a na autostradzie jedzie się jak po sznurku. Pomimo dużych gabarytów - ma prawie 5metrów długości nie ma kłopotów z parkowaniem (bez czujników - w kombi są dla mnie niepotrzebne). Wygląda elegancko, wg. niektórych wręcz prestiżowo, mimo już sporego czasu od premiery nie postarzał się a IMHO to najładniejsze duże kombi na rynku (może obok...
4,1
~bialy0503
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
Wygodne,przestronne auto.Kto będzie jeździł dużo w mieście niech nie kupuje.Duży i ślamazarny.W trasy idealny.
~janosik
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
Autko ma wiele zalet: wygodne, duże, mocne, pakowne. Świetne zawieszenie i widoczność. Dla rodziny z dzieckiem idealne, a i poszaleć na trasie troszkę już można. Efekt psuje niekulturalna praca silnika na niskich obrotach i wysoka usterkowość. Niska ocena za 4 awarie w ciągu dwóch lat, które unieruchomiły samochód. Auto służy do jeżdżenia a nie spełniania funkcji rzeźby ogrodowej.
3,4
~funkyboss
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
Silnik TDDI charakteryzuje się tym że w przeciwieństwie do common rail jest mało wrażliwy na jakość paliwa i praktycznie bezawaryjny a w razie co naprawa będzie o wiele tańsza - to na plus. Jeżeli chodzi samą pracę silnika to jest dosyć głośny. 115KM to może się wydawać niewiele ale spory moment (w porównaniu z silnikami benzynowymi podobnej mocy) powoduje że silnik jest bardzo elastyczny i nie ma problemów z wyprzedzaniem. Aha liczne wycieki... (Silnik)
~MigiM GM
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
Następne autko na pewno FORD i do tego Mondi. Jak ktoś powie Wam, że Ford gówno wort, odpowiedzcie , ŻE NIE KAŻDA MORDA PASUJE DO FORDA :)
~bazun
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
Dobry samochód , choć nie bez wad.Główne wady to rdzewiejące dolne ranty drzwi w pierwszych rocznikach.Ale za to silnik wydawać by się mogło - nieśmiertelny.
~Marcin Wolsztyn
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
Swietne auto za te pieniadze przez jakis czas wkurzala mnie ta spadajaca temperatura ale jesli wlacze klimatronik na auto wszystko jest ok.
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo III Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
7,8
~mpawluk@interia.pl
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
Nie trzeba mi niczego innego. Świetny samochód rodzinny, ale jednocześnie szybki i zwinny przy swoich rozmiarach i masie.
Ford Mondeo III Kombi