Lista ocen Ford Mondeo III Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW 2001-2007 (33) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 40 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
Tu oceniam samochód po prostu doskonale.W tym przedziale cenowym jest to chyba najlepszy z możliwych wyborów.Auto nawet w podstawowej wersji super wyposażone i oferujące wiele.Po dwóch latach posiadania tego samochodu uważam , że był to naprawdę udany zakup.Pod tym względem muszę stwierdzić ze mondeo mk3 jest moim zdaniem bezkonkurencyjny.Trochę się go obawiałem w oparciu o panujące stereotypy odnośnie marki lecz mimo , że do tej pory byłem...
~bazun
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
Teraz te auta są tanie jak barszcz ale dobrze wyposażone jak na swoje lata (rocznik 2002- klimatyzacja , tempomat, podgrzewana przednia i tylna szyba , podgrzewane dysze spryskiwaczy , 6 poduszek itd).Ciężko znaleźć auta z tym silnikiem (2.0 tddi)
~Ya
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
Cena jest jak na tę wielkość i komfort jazdy bardzo niska. Niestety, koszty napraw są niestety spore. Psuje się kilka rzeczy, które są drogie i nie wszyscy są w stanie je naprawić. Spalanie jest OK, nie można narzekać.
~Binio biniob@hotmail.com
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
Kupiłem używanego w bardzo dobrej cenie ze względu na ten rezystor. Ogólnie myślę, że lepiej kupić mondka niż przepłacać za mniej wyposażonego i starszego passata. Ceny używanych są naprawdę atrakcyjne, a buda już nowa po 2000r.
~riko
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
Kosztował ok 5 tys euro ale warto było.Silnik TDDi. Wersja b.bogata, czujniki parkowania- dobra rzecz,6 poduszek,ESP,ABS,el.szyby,klima,podgrzewana szyba,siedzenia,navi itd.Nie mam się do czego doczepić
~wojtek_1970@o2.pl
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
naprawy silnika niemalże \"pokryły\" oszczędności na paliwie. Gdyby był naprawiany w ASO z pewnością by przekroczyły. Jeżeli ktoś nie robi mniej niż 60tyś rocznie niech go nie kupuje. bez sensu.
~janosik
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
Pomimo że cena za te auta (używane) jest niewygórowana, usterkowość pozostawia wiele do życzenia. Gdyby padały podzespoły nie powodujące wyłączenia auta z eksploatacji byłoby wyżej. Auto ma jeździć!
~funkyboss
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
Teraz można już bardzo tanio kupić taki samochód, należy jednak pamiętać że wszystkie samochody na \"F\" oprócz wszystkich swoich \"zalet\" bardzo szybko tracą na wartości.
~Marcin Wolsztyn
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
Jak dla mnie za ta cene swietne auto. Pewnie mozna by kupic drozszego Pasata czy moze A6 ale mysle ze spalanie bylo by podobne a gabaryty chyba nawet mniejsze jesli chodzi o bagaznik.
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo III Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
7,8
~aroslaw
Kombi 2.0 TDDi 115KM 85kW
W związku z tym, że auto w dobrym wyposażeniu kosztowało mnie groszę, a naprawy nie pochłaniają milionów monet.. nie jest przesadą 5 gwiazdek
Ford Mondeo III Kombi