Lista ocen Ford Mondeo III (75)

~przemo 74
Kombi 2.0 16V 145KM 107kW
ogólnie dobre duże auto po naprawach które zrobiłem po kupnie 3 lata temu do dziś kompletnie nic nawet żarówki
~Piotrek
Kombi 2.0 16V 145KM 107kW
Polecam benzyne + LPG. Tani w eksploatacji i niezawodny. Codziennie robiłem blisko 400km (przez 8mc prawie 75 tys km). Nigdy mnie nie zawiódł. Ocena wysoka. Skrzynia utomat 4-biegowa też się świetnie spisywała. Przed kupnem obawiałem sie automatu, ale po sprzedaży już szukam tylko automatu. Sprzedając miał prawie 200 tys. km i wszystko chodziło na cacy. Miałem wer. Ghia ze skórą i xsenonami. Skóra nie wytarta jak na taki przebieg, nie...
~Marrr
Kombi 2.0 16V 145KM 107kW
To mój drugi mundek. Jak na swój wiek i przede wszystkim przebieg - super. Szukałem odpowiednio zadbanego egzemplarza ponad 4 m-ce. Dużo zajechanych padlin, ale ten był w firmie, robił długie trasy więc przebieg nie boli. Zero rdzy, fotele i całe wnętrze w idealnym stanie.
~natan
Kombi 2.0 16V 145KM 107kW
godny polecenia samochód, trwały i dosyć mocny z ogromną przestrzenią ładunkową, wyposażenie właściwie pełne, a podgrzewana szyba przednia to doskonałe rozwiązanie na jej parowanie lub zamarznięcie, świetne zawieszenie
~Łukasz Pb
Hatchback 2.0 16V 145KM 107kW
Za całokształt daję ocenę 5, bo auto jest naprawdę niezłe jak na ten segment aut
~slawek@pijemy.pl
Kombi 2.0 16V 145KM 107kW
haczy , jak w peugeocie 206 , ale pracuje dobrze , brakuje mi 6 biegu (Skrzynia biegów)
4,1
~Mutant
Hatchback 2.0 16V 145KM 107kW
Żółta kartka za taką tapicerską robotę - przy aucie tej klasy - to żenujące, ośmieszające itd. Reszta póki co bez zarzutu
~renow
Hatchback 2.0 16V 145KM 107kW
Silnik dynamiczny, wystarczający do efektywnej normalnej jazdy. (Silnik)
~Dawid
Hatchback 2.0 16V 145KM 107kW
Tanie auto rodzinne, komfortowe, przyjemne dla oka, Masz pewność że nie kradną

Usterki Ford Mondeo III

Ford Mondeo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

4,1
~luk
Hatchback 2.0 16V 145KM 107kW
Automat jest bradzo wygodny,lecz tylko 4 biegowy i to jest jego największy minus, pomijaąc ten mankament same plusy. (Skrzynia biegów)