Lista ocen Ford Mondeo III (75)

3,1
~Wyspy Owcze
Hatchback 2.0 16V 145KM 107kW
Było by dobrze, gdyby nie problemy z elektroniką. Ogólnie jak na 145 KM i napęd przedni szału nie ma. Ogólnie jak wszystko jest sprawne z osprzętem silnika to dosyć cichutki motor na zewnątrz jak i w kabinie.Spalanie duże szczególnie po mieście zimą jak w każdym silniku tej pojemności sięgające do 14litrów. W każdym bądź razie silnik 2.0 litry 145 KM z benzynowych jest najtrwalszym i najmniej problematycznym motorem, szczegolnie a może i... (Silnik)
3,2
~Radek
Kombi 2.0 16V 145KM 107kW
Teraz nie polecam. Kupiliśmy 3 lata temu kilka Fordów w tym 4 Mondeo i wówczas przebijały one stylistyką i ceną (100 lat Forda) konkurencję. Teraz są ładniejsze auta, a Mondeo tak się opatrzyły i tyle ich jeździ, że można wybrać coś ciekwszego. Wreszcie samochód, który od 5 lat nie zmienił się wcale już nie będzie nas cieszył. Polecam w zamian nowa Vectra lub Peugeot 407.
~damaslow
Kombi 2.0 16V 145KM 107kW
Bardzo obszerne i funkcjonalne auto. I bezpieczne - zderzenie z odpaleniem obu poduszek powietrznych obyło sie bez żadnych następstw zdrowotnych. Gdyby nie drobne usterki, byłoby 5.
~MichalMichal
Hatchback 2.0 16V 145KM 107kW
Samochód nigdy mnie nie zawiódł. Moim zdaniem nie ma nic lepszego na rynku za te pieniądze. Samochód jest przestronny, wygodny chociaż nie jest to szczyt marzeń ale tego nie należy oczekiwać po tej klasie samochodu, bagażnik pojemny, samochód nie jest przesadnie duży więc nadaje się jako pierwszy samochód jak w moim przypadku. Widoczność jest dobra, chociaż siedzi się dosyć wysoko. Wrażenia z jazdy są pozytywne. Zawieszenie i układ kierowniczy...
~Maniek
Kombi 2.0 16V 145KM 107kW
Mimo wspomnianych remontów jestem bardzo zadowolony z tego auta. Problemy u mnie wynikały ze złej instalacji gazowej i cięższej eksploatacji przez poprzedniego właściciela. Oceniając samo auto to wygoda, komfort, wygląd i części eksploatacyjne - wszystko na plus. Gdyby lifting więcej zmienił w wyglądzie to kupiłbym to auto ponownie po liftingu. Ps. Byle nie Diesel - w tym modelu są tragiczne.
~Łukasz Bytom
Kombi 2.0 16V 145KM 107kW
Auto zakupiłem 7 miesięcy temu i jestem naprawdę bardzo, bardzo zadowolony. Szybkie, wygodne, przestronne, stosunkowo mało pali, części tanie, łatwa ewentualna naprawa. Kocham to auto ! Następny samochód jaki kupię to również będzie Mondeo lub S-Max tylko nowszy.
4,1
~Riki
Hatchback 2.0 16V 145KM 107kW
Jak za te cene nie moglbym znalezc lepszego auta. Komfort ogromny a i radosc z jazdy olbrzymia.
~Marcin
Kombi 2.0 16V 145KM 107kW
Za te pieniądze po prostu bardzo duży, bezpieczny i wygodny samochód rodzinny, można wybrać diesla tylko po co skoro jest tańszy gaz, reszta w opisie.
~Mondeo jak najbardziej ale chyba st 220
Hatchback 2.0 16V 145KM 107kW
Ogólnie jestem zadowolony z kupna tego auta.Plusy i minusy poniżej.
~wójas
Hatchback 2.0 16V 145KM 107kW
kto nie kupi to się nie przekona, auto przekonuje do siebie po czasie, dostrzegasz jego zalety za spokojną i stonowaną sylwetką, dostojny samochód do normalnej jazdy