Lista ocen Ford Mondeo III (75)

~Radosław Peda
Hatchback 2.0 16V 145KM 107kW
Ogólnie Auto jak najbardziej dobre, silnik jeszcze mnie ani razu nie zawiódł. Blacha zdarza się rdza na drzwiach, podłoga cała. Największa wadą tego auta to słaba elektryka problemy typu otwierające się okna czy brak możliwości otwarcia klapy bagażnika jedynie kluczem wtedy. zawieszenie jest ok aczkolwiek niewygodnie dla mnie wchodząc w ostry zakręt duża prędkością oraz silnik zamulony dopiero od 2500 obrotów zaczyna się coś dziać. Skrzynia...
~Koleś
Hatchback 2.0 16V 145KM 107kW
Generalnie jest ok a nawet doskonale, ale cos tam bulgocze czasem z kolektora - ponoć to nie problem i tak ma być ale Escort chodził jak zegareczek. Jeśli chodzi o osiągi to rewelacja, jest w sam raz - pięknie sie zbiera a przy tym nie ruinuje portfela. (Silnik)
~wosin-wr
Kombi 2.0 16V 145KM 107kW
Dla tych ,którzy myślą o kupnie tego modelu:kupujcie!Sam miałem dylemat ale nie żałuję!Rzecz jasna trzeba obejrzeć auto względem stanu technicznego i czy nie jest \"skatowanie\" itd.,itp.
~baster_76
Hatchback 2.0 16V 145KM 107kW
Polecam jako autko rodzinne i na trase. Dużą zaletą auta jest ogromny bagażnik.W mieście torche słabiej ze wzgledu na parkowanie w ciasnych uliczkach. Polecam głównie mondka hatchback z 2.0 benzyna.
~wysoki190
Kombi 2.0 16V 145KM 107kW
auto do bezproblemowej jazdy dla siebie i rodziny, nie jest to rakieta ale daje maximum zadowolenia normalnemu kierowcy,jeździłem passatem-dobre,vectrą 150KM-niezły kop ale można wylecieć z zakrętu, tylko BMW5 była lepsza trakcyjnie od mondka ale tylko latem...
~Mutecki
Hatchback 2.0 16V 145KM 107kW
Fajne auto, choć wygląda w nim 10 lat starzej a żona jakby go pożyczyła od ojca :)
~Krzysztof
Hatchback 2.0 16V 145KM 107kW
Samochód dobry, bo tani. Mimo 20 lat jest bardzo komfortowy, szybki i mało pali. Niestety silnik ten nie lubi gazu, przez co uważam go za jednorazowy. 100 tysięcy kilometrów to max jaki można zrobić na gazie.
3,2
~szkocja
Hatchback 2.0 16V 145KM 107kW
Jak za te pieniadze warto kupic, wiadomo ze jak bym mial siano kupil bym nowke i by sie nie psulo i bym zachwalal w niebiosa.
~piotr
Hatchback 2.0 16V 145KM 107kW
bardzo udana konstrukcja, trwała i niezawodna-nigdy nic się nie zepsuło, wysoki komfort jazdy i doskonała trakcja
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo III
7,2
10,4
12,6
~sebastian_dobrasz
Hatchback 2.0 16V 145KM 107kW
Dobre auto, dużo miejsca. Niestety skrzynia biegów i wyciszenie nie pozwalają wystawić wyższej oceny niż 4.