Lista ocen Ford Mondeo III Sedan (326) - Całokształt

Na liście zabraknie 323 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tilp
Sedan 2.0 TDCi 130KM 96kW
Kupiony nowy.Pojemny,mało palący jak na wielkość i masę ,ale awaryjny i zle wykończony. 1 x laweta. Muszę wytrzymać ok. 4 lata i koniec z fordem. CZy nawali pompa wtrys. turbina, wtryski i wspomaganie zobaczymy . Strach jeżdzić.
~BzykuTM
Sedan 2.0 TDCi 130KM 96kW
Samochód dobry. Mało pali, dobre osiągi, spory bagażnik, świetny okład jezdny i skrzynia biegów!!! A do tego dobra cena. za wersję sport dałem 110000. Największy minus to usterki!!!!!!!!!!! Sz zególnie wtrysk!!! MASAKRA
~BARTOSZ rYCHLEWSKI
Sedan 2.0 TDCi 130KM 96kW
AUTO BARDZO DOBRE WŁAŚCIWOE NIC SIĘ NIE DZIEJE RAZ ZAPALIŁA SIĘ KONTROLKA OD ŚWIEC ŻAROWYCH- PODOBNO OD PALIWA Z SIARKĄ DYNAMIKA SUPER SPALANIE TEŻ POLECAM TYLKO TRZEBA UWAŻAĆ nA PALIWO NAJLEPIEJ BEZSIARKOWE v-POWER POLECAM
~Wolf
Sedan 2.0 TDCi 130KM 96kW
Mondeo TDCI( 130 KM). bardzo oszczednie, troche laly wtryski przy 40 000 km, ale ogolnie jest ok. Wydaje mi sie ze to dobre auto, malo pali , niezle odjezdza, dobra elastycznosc, Wada: za wysoka cena ! Pozdrawiam
~Tomek
Sedan 3.0 V6 24V ST220 226KM 166kW
Oglnie super poza awaryjnoscia wynikajaca z zuzycia elementow przy mocnej jezdzie. Problemem jest zastosowanie wielu tych samych podzespolow z wersji nizszych. Podzesploy te nie sa w stanie wytrzymac takich obciazen i sie wysypuja.
~kalmar
Sedan 2.0 TDCi 130KM 96kW
DOSKONAŁY STOSUNEK CENY DO WARTOŚCI SAMOCHODU,BAJKOWE WŁASNOŚCI JEZDNE,PRĘDKOŚĆ MAXYMALNA PRZY WŁACZONEJ KLIMATYZACJI OK,212KM/H, bajkowe zawieszenie przy ostrej jeżdzie, doskonałe hamulce, bardzo słaby przy ruszaniu
~Balon
Sedan 2.0 TDCi 130KM 96kW
Ja jestem bardzo zadowolony z tego samochodu, a zwłaszcza z silnika jest fenomenalny nie przeszkadza mu żadne obciążenie może jechać pięć osób, pełny bagażnik i cztery rowery na dachu, a elastyczność pozostaje prawie bez zmian
~matyja@poczta.onet.pl
Sedan 1.8 16V 125KM 92kW
najgorszą rzeczą w czasie eksploatacji byly komentarze przedstawicieli FORD DYSTRYBUTION POLSKA którzy nigdy nic nie słyszą inic nie widzą dobrze pracują dla swojej firmy ale czy to ma natchnąć do zakupu następnego auta też tej marki?
~Arcisz
Sedan 2.0 TDDi 115KM 85kW
Samochód godny polecenia. Mimo sporej ilości wysłużonych egzemplarzy można trafić na takie które są niezawodne. Jedyny minus to rdza która zaczyna od drzwi przechodząc do maski i podwozia.

Usterki Ford Mondeo III

Ford Mondeo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Andrz3j
Sedan 3.0 V6 24V ST220 226KM 166kW
Auto fajne, mało awaryjne, części w umiarkowanych cenach... Co najważniejsze wolnossace v6 idealne pod LPG... Wtedy przyjemność z jazdy jest jeszcze większą bo nie zostawiamy majątku na stacji paliw
Ford Mondeo III Sedan