Lista ocen Ford Mondeo III Sedan (326) - Całokształt

Na liście zabraknie 323 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pietiagoras@wp.pl
Sedan 2.0 TDCi 130KM 96kW
Swietne auto. Duze wnetrze, rewelacyjne zawieszenie. Nawet nowoczesny diesel to nie tylko zalety. Czuc lekkie wibracje i slychac go na biegu jalowym, turbodziura, konieczne czeste zmieny biegow. Za to zuzycie paliwa i rewelacyjny moment obr.
~ryszard
Sedan 2.5 170KM 125kW
Mondeo II jest bezsprzecznie najlepszym wyborem w tej klasie samochodow. Mialem mozliwość porownywania z konkurencją i to tą najnowszą.Niezaprzeczalnym atutem jest to że nie kradną Forda!!!Rewelacyjne hamulce, zawieszenie,bezpieczeństwo.
~Mala
Sedan 2.0 TDDi 115KM 85kW
Nie polecam 2 lata bylo ok pozniej jak sie zaczął psuć tak stoi juz ponad pol roku prawie wszystkie czesci nowe lacznie z silnikiem i dalej stoi a korozja go wpier*** części masakra naprawa kosztowala mnie juz kilka tys.
~sti
Sedan 2.5 170KM 125kW
Jestem ogólnie bardzo zadowolony. Używam tego auta na długich trasach, w ciągu roku robię mało kilometrów. Komfort wysoki, pojemne wnętrze i ogromny bagażnik. A to wszystko za bardzo przystępną cenę. Boję się tylko awarii automatu.
~Bizonek
Sedan 2.0 TDCi 130KM 96kW
Jestem pozytywnie zaskoczony tym autem. Prowadzi sie swietnie jest duze i przestronne i niezly silnik. Niestety z tego co sie dowiedzialem to awaryjnosc tej jednostki tez jest duza wiec licze sie z wydatkami - oby ich nie bylo.
~Domin
Sedan 2.0 TDCi 130KM 96kW
Super limuzyna, bardzo przestronne auto ze dobrym silnikiem diesla (tankuje tylko Ultimate Diesel lub Shell Diesel), zawieszenie sztywne - takie jakie lubie, dynamiczny silnik,, piękny kolor Panther Black, alu felgi 17` POLECAM
~Tadeusz G
Sedan 2.0 TDCi 130KM 96kW
Duży samochód za przeciętne pieniądze (liczne promocje). Wartość nowego auta nie powinna przekraczać 70 000 zł. Nie kupować bez gwarancji 3-letniej i 100000 km. Po tym okresie sprzedać. Nigdy więcej nie kupię forda.
~pwzam
Sedan 2.0 TDCi 130KM 96kW
cana do jakości OK, ford powinien stosować bardziej powszechne rozwiązania np. wtryskiwacze - koszty eksploatacji byłyby mniejsze a co za tym idzie równieć popularność modelu, która pomimo drobnych mankamentów i tak jest wysoka
~fordzik
Sedan 2.2 TDCi 155KM 114kW
polecam tym ktorzy lubią dobre kopyto ! Wszystkie wv i tym podobne 2,0 zostają w tyle.... nawet avensis 180 km tez odpada na rzecyzwiste przyspieszenie Naprawde kopyto b. dobre no i legendarne już zawieszenie forda mondeo.
~Piotr
Sedan 2.0 TDCi 130KM 96kW
Za takie pieniądze nie sądzę aby można było kupić dużo lepsze auto tak duże i dynamiczne,poza tym w każdej marce samochodu można znależć większe i mniejsze mankamenty,a serwisy firmowe zawsze dają wiele do życzenia.
Ford Mondeo III Sedan