Lista ocen Ford Mondeo III Sedan (326) - Całokształt

Na liście zabraknie 323 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jacar2001
Sedan 2.0 TDDi 115KM 85kW
Kupiłem jedenastoletnie autko za niewielkie pieniądze. Sam fakt ze jeździ, nie puka, nie stuka i nie wyje, to sukces. Czyli doskonale. Za 540funtów lepiej się nie dostanie.
~retal@wp.pl
Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
tak obszernego auta nie ma w tej klasie cenowej w tym roczniku. Opel Vectra C nie umywa się ani pod względem prowadzenia ani pod względem ilości miejsca wewnątrz
~Grzegorz Piaseczno
Sedan 2.0 145KM 107kW
b. dobry samochód w tej cenie. Niepowodzeniem był montaż multilocka fabrycznego na skrzynię biegów w ASO Rybnik - dwukrotnie musiałem wzywać pomoc drogową w trasie
~DAMIAN
Sedan 2.0 TDDi 90KM 66kW
bardzo jestem z niego zadowolony mimo tylko 90 koni silnik naprawde dobrze się spisuje,miałem wcześniej golfa 3 90 koni i wydaje mi sie że był on znacznie słabszy
~Marek. C
Sedan 1.8 16V 125KM 92kW
od samego poczatku walczę ze stukami w tylnej części auta. Bez większego sukcesu. Auto pokazuje swoje zalety w poełni na autostradach przy dłuższej jeździe - wtedy jest SUPER
~marcin mstaniewicz@onet.eu
Sedan 3.0 V6 24V ST220 226KM 166kW
super auto za te pieniądze, ładnie wygląda, prowadzi się doskonale i daje wiele radości, trochę denerwuje na nierównych drogach ( usportowione zawieszenie, felgi 18 i niski profil )
~p.duda@neonet.com.pl
Sedan 1.8 16V 125KM 92kW
jestem wymagającym kierowcą, dbającym o auto ( wszystkie przeglądy i naprawy, w tym "duperele" w ASO ) i wg mnie auto zasługuje na dobrą ocenę, może nawet z "+";
~Krzysztof Marciniak (vel craven ....)
Sedan 2.0 145KM 107kW
Duze przestronne auto. W miare dynamiczne. Fajne na trase. Jest czym podeptac. Maybach to to nie jest ale jak na przecietna kieszen w miare dobry sympatyczny samochod.
~yardar
Sedan 2.0 TDCi 130KM 96kW
OK. Ale o samochód trzeba dbać. Przeglądy, bieżące naprawy, myjnia , woskowanie, itp. Nie rozumiem tylu negatywnych opinii, ale to pewnie opinie kierowców samochodów służbowych.
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo III Sedan
7,3
12,2
~Arti
Sedan 2.0 TDCi 130KM 96kW
za te pieniądze fajne auto, tanie w utrzymaniu, dużo miejsca. Silnik TDCI niezły, tylko trzeba nim umieć jeździć - jak zamęczasz na zimnym długo nie pojezdzisz.
Ford Mondeo III Sedan