Lista ocen Ford Mondeo III Sedan (262) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 387 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~badvit
Sedan 1.8 16V 125KM 92kW
Casami jak stoję na skrzyżowaniu to spojrzę na obrotomierz aby przekonać się czy silnik nadal pracuje, a przy 200 km/h rozmawiać można bez używania głośniejszego tonu.
~G63
Sedan 2.0 TDDi 115KM 85kW
Dałbym 4, auto jest ciche. Przy moim przebiegu słychać świszczący wiatr przez uszczelki drzwi mimo, że nie są uszkodzone.. Może to wina wysokiego przebiegu. Dlatego 3
~martinez
Sedan 1.8 16V 125KM 92kW
Suuuuuuuper. Auto dopiero słychać kiedy leci się już z prędkością w większości niedozwoloną w Polsce, lub kiedy mam ochotę trochę poszaleć i obroty dochodzą do 5tys.
~daat
Sedan 2.0 TDDi 115KM 85kW
Diesel, a więc trzeba się liczyć z nieco głośniejszą pracą silnika. Przy prędkościach powyżej 120 km zaczynają być uziążliwe szumy powietrza opływającego samochód
~Arcisz
Sedan 2.0 TDDi 115KM 85kW
Wyciszenie dla kogoś kto lubi mieć cisze w samochodzie wymagało by polepszenia ale jeśli ktoś chce słuchać przyjemnego dźwięku silnika to nie ma się co czepiać
~kalu
Sedan 1.8 16V 125KM 92kW
Jest bardzo głośno w środku. Przy prędkościach powyżej 140km/h nie da się komfortowo podróżować. Przy mniejszych słychać wiejący wiatr.
~Pan samochodzik
Sedan 1.8 16V 125KM 92kW
Mogłoby być trochę lepiej, szumy powietrza przy jeździe ponad 100km/h są wyraźnie słyszalne, podejrzewam, że jest to wina drzwi, które prawdopodobnie obsiadły.
~Andy / vulpecula@wywalto.wp.pl
Sedan 2.0 TDCi 130KM 96kW
Jak na taki wóż mogło by byc ciszej. U mnie jest głośno. Coz to mój pierwszy diesel, i przez 3 miesiące jakos się trudno przyzwyczaić
~p.duda@neonet.com.pl
Sedan 1.8 16V 125KM 92kW
całkiem cicho; dopiero przy wyższych obrotach trochę głośniej ( pow. 4,5 - 5 tys. obrotów ); przy prędkościach pow. 120/130 km/h szumi ( uszczelki drzwi );
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo III Sedan
7,3
12,2
~Escoral
Sedan 2.0 TDCi 130KM 96kW
Wiadomo, nie jest to benzyna, a więc warczy trochę w środku. Osobiście podoba mi się odgłos pracy diesla i lubię słyszeć w czasie jazdy jak pracuje silnik.
Ford Mondeo III Sedan