Lista ocen Ford Mondeo III Sedan (284) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 365 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wiktorro25
Sedan 2.2 TDCi 155KM 114kW
dobry, trzyma się drogi na zakrętach. Nie ma też co oczekiwać cudów. Jak ktoś chce 100 km/h wchodzić w zakręt to polecam napęd quattro odpowiedniejszy do takich wyczynów.
~Bizonek
Sedan 2.0 TDCi 130KM 96kW
Tutaj rewelacja. Auto jest komfortowe a do tego trzyma sie w zakretach jak przyklejone. W porowaniu do Vectry z 2004 roku roznica jak dzien do nocy na korzysc forda.
~G63
Sedan 2.0 TDDi 115KM 85kW
Tym jestem miło zaskoczony. Po roku i 60.000km mogę stwierdzić, że trzyma się drogi jak przyklejony. W tym aucie czuje się drogę. Szybkie zakręty to sama frajda.
~thomasbk@poczta.onet.pl
Sedan 3.0 V6 24V ST220 226KM 166kW
Tu jest idealnie. Sportowe, nieco obniżone i utwardzone zawieszenie może konkurować z najlepszymi! Przy tym wszystkim pozostaje nadal bardzo komfortowe. Ale Ford z tego słynie.
~gregory385@wp.pl
Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
układ jezdny, precyzja prowadzenia typowo sportowo, wspomaganie pracuje cięzko- np w passacie na postoju mozna rozkołysac kierownice i sama skreci do oporu, choc to wcale nie lepiej
~coroner3@wp.pl
Sedan 1.8 16V 110KM 81kW
To największy plus tego auta, po prostu płynie...jestem drugim właścicielem, a dotychczasowy właściciel bardzo dbał o auto i jego zawieszenie: jak się dba to się ma...
~Krzysztof Marciniak (vel craven ....)
Sedan 2.0 145KM 107kW
Jedzie jak po szynach. Twarde auto przypomina mi passata.Dobrze trzyma w zakretach. Rzuca go przy agresywnym ruszaniu na skreconych kolach. Gowniane hamulce !!!
~PeZet
Sedan 2.0 TDCi 130KM 96kW
za cholere nie moge zrobic zeby auto po prostej jechalo jak kierownice puszcze, zaznaczam ze auto jest 100% bezwypadkowe od dilera i ani on ani nikt inny nie wie jak to naprawic
~jarek
Sedan 1.8 16V 125KM 92kW
wiadomo, ze to jeden z najlepszych ukladow jezdnych w swojej klasie - dobrze sie prowadzi, czuc droge, a jednoczesnie jest komfortowy. Uklad kierowniczy bardzo precyzyjny i czuly.
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo III Sedan
7,3
12,2
~skawa1
Sedan 1.8 16V 125KM 92kW
maly promien skretu to duzy plus jak na takie duze i przestronne auto. slabo wybiera zawieszenia male dziury i ostroznie trzeba jezdzic na progach zwalaniajacych:)
Ford Mondeo III Sedan