Lista ocen Ford Mondeo III Sedan 2.0 TDDi 115KM 85kW 2001-2007 (11) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~G63
Sedan 2.0 TDDi 115KM 85kW
Wnętrze przy prawie 300.000km (jasna tapicerka) po czyszczeniu wygląda jak nowe. Wytarta kierownica, gałka zmiany biegów. Pedał hamulca lekko z lewej strony. Fotele w stanie jak nowe, tak samo przyciski i inne części tapicerki- lekko zużyte gałeczki od kierunkowskazów i wycieraczek. Mieszek zniszczony.
~RISSERS
Sedan 2.0 TDDi 115KM 85kW
Mysle ze jezeli ktos jest do jakiejs marki zrazony to nawet ciasno dzialajace klamki bedu dlaniego wadu lub usterka narazie niczego co niebylo by zwiazane z eksploatacja nie stwierdzam wiec tylko tankowac i jechac
~Arcisz
Sedan 2.0 TDDi 115KM 85kW
Z drobnych usterek miałem tylko stycznik klapy tylnej. Chyba się spalił bo podczas jazdy sama się ta klapa otwierała. Wystarczyło wymienić na inny używany i jest ok.
~daat
Sedan 2.0 TDDi 115KM 85kW
Wymieniłem lub naprawiłem bardzo dużo drobiazgów: pompka paliwa, sprężyny przód (awaria na trasie), alterantor, rura dolotowa powietrza itp ...
~Michal
Sedan 2.0 TDDi 115KM 85kW
Rdzewiejące tylne drzwi, szybkie zużycie plastików w okolicy klamek i mieszka skrzyni biegów(nie jest to skóra)
~Max
Sedan 2.0 TDDi 115KM 85kW
OK :) Jak w każdym fordzie występują drobne usterki, jednak nie są one uciążliwe. Zwłaszcza elektrozamki. :P
~Marcin
Sedan 2.0 TDDi 115KM 85kW
Jak w każdym fordzie występują drobne usterki, jednak nie są one uciążliwe.
~kamilek30
zrobiłem ok 30 tys km: - przepalona żarówka z przodu i z tyłu - nic więcej
~jacar2001
Sedan 2.0 TDDi 115KM 85kW
Można polegać, ale bez przesadnego zaufania.

Usterki Ford Mondeo III

Ford Mondeo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~papas
Sedan 2.0 TDDi 115KM 85kW
Trochę kiepskie uszczelki w drzwiach bocznych. Reszta ok.
Ford Mondeo III Sedan