Lista ocen Ford Mondeo III Sedan 2.0 TDDi 115KM 85kW 2001-2007 (11) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arcisz
Sedan 2.0 TDDi 115KM 85kW
Miejsca dla wszystkich w Fordzie jest mnóstwo. Nawet trójka pasażerów z tyłu może sobie wygodnie siedzieć podczas dłuższych podróży. Po złożeniu tylnych siedzeń wiem z doświadczenia, że nawet lodówka czy pralka wchodzi.
~daat
Sedan 2.0 TDDi 115KM 85kW
Zarówno z przodu, jak i z tyłu dużo miejsca. W sedanie bagażnik nie największy, ale można w nim zmieścić dwa rowerki dziecięce lub duży wózek i rowerek (w takim układzie wymaga złożenia kierownicy :))
~Marcin
Sedan 2.0 TDDi 115KM 85kW
Jestem dosyć wysoki i wielu autach było mi po prostu ciasno, a to jest pierwsze auto w którym mógłbym wygodnie podróżować za kierowcą o takim samym wzroście jak ja.
~kamilek30
Sedan 2.0 TDDi 115KM 85kW
siedzisz jak w fotelu :) bardzo wygodnie, a miejsca jest pod dostatkiem, z tyłu nawet 4 osoby w miarę szczupłe spokojnie się mieszczą :)
~Max
Sedan 2.0 TDDi 115KM 85kW
dla kierowcy i pasożyta OK.. dla pasożytów z tyłu hmm... zależy jak kto ustawi siedzenia przednie hehe ale ogółem jest też wygodnie :P
~RISSERS
Sedan 2.0 TDDi 115KM 85kW
Powiem tak w tym przedziale i klasowym i cenowym chyba nie ma konkorenta wiem co mowie bo mam 190cm wzrostu i waze 115kg :-)
~Marcin1986
Sedan 2.0 TDDi 115KM 85kW
Pierwsze auto, w którym ze wzrostem 190 cm zmieściłbym się również za sobą za kierownicą
~jacar2001
Sedan 2.0 TDDi 115KM 85kW
180cm/89 kg i jest wygodnie (o niebo lepiej niż t tanich liniach lotniczych).
~G63
Sedan 2.0 TDDi 115KM 85kW
Z przodu bardzo dużo miejsca, z tyłu jeszcze więcej. Auto jest bardzo przestronne.

Usterki Ford Mondeo III

Ford Mondeo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu