Lista ocen Ford Mondeo IV Hatchback 2.5 Turbo Duratec 220KM 162kW od 2007 (8) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Hatchback 2.5 Turbo Duratec 220KM 162kW
Ford znany jest z prowadzenia i tutaj jest wręcz wzorowo. Miałem porównanie z innymi modelami klasy średniej (Primera, Insignia, Superb) i Mondeo jak dla mnie prowadzi się najlepiej. Pewnie, precyzyjnie, nieco sprężyście ale nadal komfortowo. Jak dla mnie wzór w klasie, zbliżony do marek premium typu BMW. Rozsądne koszty eksploatacji zawiechy.
~Tomasz
Hatchback 2.5 Turbo Duratec 220KM 162kW
Auto nie nadaje się za bardzo do dużych prędkości, robi się trochę niestabilne i ma dość słabe hamulce, ale przy typowych prędkościach autostradowych zachowuje się bardzo dobrze. Dobrze radzi sobie na naszych polskich drogach w różnych warunkach.
~Michał
Hatchback 2.5 Turbo Duratec 220KM 162kW
Dla mnie bomba. Precyzyjny układ kierowniczy w połączeniu z tym zawieszeniem daje niezłą frajdę z jazdy. Może trochę zbyt sztywne tylne zawieszenie ale w sumie ekstra.
~Szefu
Hatchback 2.5 Turbo Duratec 220KM 162kW
Majstersztyk ,układ jezdny to jest to czego konkurencja w większości nawet najnowszych produkcji jeszcze nie opanowała w takim stopniu jak Ford !
~jodys
Hatchback 2.5 Turbo Duratec 220KM 162kW
Precyzyjny ,komfortowy ,szybkie zakręty pomimo masy 1492 kg pokonuje dostojnie i pewnie.
~WIENCZYSŁAW NIESZCZEGÓLNY
Hatchback 2.5 Turbo Duratec 220KM 162kW
Układ jezdny bardzo dobry jak na limuzyne.Jest optymalny.
~seigell@poczta.onet.pl
Hatchback 2.5 Turbo Duratec 220KM 162kW
Bardzo dobry kompromis pomiedzy komfortem a osiagami auta.
~Franek mistrz
Idealny,ze sportowym zacięciem.