Lista ocen Ford Mondeo IV Hatchback 2.5 Turbo Duratec 220KM 162kW od 2007 (9) - Widoczność

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Hatchback 2.5 Turbo Duratec 220KM 162kW
Słabo....trzeba bardzo uważać na skrzyżowaniach bo widoczność na boki jest mocno ograniczona ze względu na masywne słupki boczne. Parkowanie do tyłu to dramat. Bez czujników parkowania to nieraz musiałem wychodzić z auta i sprawdzać czy jeszcze mogę. Także dla osób dużo poruszających sie po mieście czujniki przód i tył obowiązkowe.
~Michał
Hatchback 2.5 Turbo Duratec 220KM 162kW
Naprawdę przeciętnie. Kupujcie koniecznie tylny czujnik parkowania. Na skrzyżowaniu trzeba trochę pochylić się do przodu aby dokładnie zobaczyć drogę po prawej stronie. Strasznie denerwujące!!
~jodys
Hatchback 2.5 Turbo Duratec 220KM 162kW
Duże auto,ale problemów nie widzę są czujniki z przodu i z tyłu .Ja nie obcieram ,gorzej inni bo auto zawsze wystaje na parkingu i często ktoś obciera (4 razy).
~WIENCZYSŁAW NIESZCZEGÓLNY
Hatchback 2.5 Turbo Duratec 220KM 162kW
Jest ok.Auto mozna na pewno nazwac komfortowym ale jezdzilem uz nowym focusem.Tam wydaje mi sie ze jest lepiej pomimo ze auto jest kompactem.
~seigell@poczta.onet.pl
Hatchback 2.5 Turbo Duratec 220KM 162kW
Tu mozna miec troche drobnych zastrzezen.Szerokie slupki troche ograniczaja widocznosc do tylu i na boki.
~Szefu
Hatchback 2.5 Turbo Duratec 220KM 162kW
Wygoda i prowadzenie jak po sznurku ,kto miał fordy ten wie jak to lata .
~Tomasz
Hatchback 2.5 Turbo Duratec 220KM 162kW
Widoczność jest słaba szczególnie przy cofaniu
~Franek mistrz
Hatchback 2.5 Turbo Duratec 220KM 162kW
Jak na te gabaryty jest dobra.
~luckii
Jak w każdej pięciodrzwiówce