Lista ocen Ford Mondeo IV Hatchback 2.5 Turbo Duratec 220KM 162kW od 2007 (7) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Hatchback 2.5 Turbo Duratec 220KM 162kW
Przyzwoite. Przy prędkościach nie do końca przepisowych można swobodnie rozmawiać. Nie jest to poziom klas premium ale na tle konkurencji klasy średniej (Superb, Insignia) wypada nieźle. Uznalbym nieco cichszy od Insigni, porównywalnyn d Superba. Jedynie co dokucza to odrobinę słychać świst od uszczelek szyb bocznych. Na poziom halasu mocno wpływa też ogumienie. Na letnim niskoprofilowym wyraźnie lepiej.
~Michał
Hatchback 2.5 Turbo Duratec 220KM 162kW
Wyciszenie silnika bardzo dobre, nie miałem okazji jeździć dieslem. Mogłoby być lepiej z szumem powietrza przy uszczelkach drzwi. Dla mnie zbyt głośno. No i słychać zbyt wyraźnie pracę tylnego zawieszenia na naszych drogach.
~jodys
Hatchback 2.5 Turbo Duratec 220KM 162kW
Nigdy nie będzie idealnie ,ale jest dobrze 160 na autostradzie bardzo cicho. Max 237 tyle jechałem też normalnie nie cicho ale ok.W mieście nie słychać silnika .
~seigell@poczta.onet.pl
Hatchback 2.5 Turbo Duratec 220KM 162kW
Przy tym silniku zaskakujaco dobre.Przy przyspieszaniu milutki dla kazdego kierowcy delikatny pomruk.Radia slucham na minimalnym nastawieniu ,silnik nie zaglusza.
~Tomasz
Hatchback 2.5 Turbo Duratec 220KM 162kW
Wyciszenie jest bardzo przeciętne powinno być lepsze, ale problem rozwiązują dodatkowe uszczelki drzwi oraz dodatkowe wyciszenie wnętrza.
~WIENCZYSŁAW NIESZCZEGÓLNY
Hatchback 2.5 Turbo Duratec 220KM 162kW
Auto bardzo ciche.Jak stoisz przy nim to 5 cylindrów prawie niesłyszalne.Czasami nie wiem w ogóle czy jest włączony silnik.Troszke go słychac przy 180km/h.
~Szefu
Dobrze wyciszony .