Lista ocen Ford Mondeo IV Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW 2008-2014 (24) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~antymondek
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Samochód doprowadza mnie do szału, te ciągle pojawiające się \"usterki\" w postacji zapalających się z nikąd i samogasnących kontrolek na tabkicy rozdz zaczyna mnie wkur... Poprzednio miałem fokusa ostatniej generacji i zachciało mi się większego to kupiłem i teraz mam, ta pierdzielona elektronika jest nie do zniesienia. ato airbag fotela nie kontaktuje a to abs z esp sie zapala no fuck co za samochód tyle kasiory kosztował i taki kwas. I to...
~zadowol35
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Autko kupione ze względu na rodzinę, dwójka dzieci w fotelikach z tyłu z żoną sie mieści, przestzreń z przodu rewelacja a ja nie należę do osób szczupłych i niskich, z tyłu co prawda miejsce zajmują brzdące ale uważam że dwójka dorosłych pełen komfort...., bagażnik przeogromny ; zbita na szybciora minipiaskowanica o wym 106x106cm wys 20cm przewieziona w całości na wieś. O TO MI CHodziło co chcę to zabieram..........
~Toom
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Nie ma o czym gadać. Mało jest aut tej wielkości na rynku. Wszystko wejdzie i wszyscy. 2 foteliki dziecięce, wózki, plecaki, torby, jak trzeba to materac do spania 190cm. Można wozić panele, płytki, cement. Pełne koło zapasowe i obok mnóstwo schowków pod podłogą na graty. Szeroko i wysoko.
~Wik
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
No tu jest na bogato. Kierowca ma wszystko pod ręką, a zarazem nie czuje się otoczony. Na tylnej kanapie, spokojnie pomieściło się nosidełko oraz żona i babcia, szerokość super, o miejscu na nogi nie wspomnę, bo jest go od groma, zarówno z tyłu jak i przodu.
~spatnik
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Największa zaleta tego auta, nawet jeżeli z przodu siędzi dwóch chłopów to styłu pozostaje dużo miejsca na nogi, wielki bagażnik. Można sie poczuć jak w prawdziwym amerykańskim krążowniku szos, albo limuzynie.
~bombek1982
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Przestrzeni w tym samochodzie nie zabraknie dla nikogo. Autko jest poprostu ogromne. Oglądałem wcześniej VW, Audi, BMW i niczym od tych marek Ford nie odbiega. Najwięcej miejsca jednak było w Skodzie Superb
~hubertp29@interia.pl
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Chyba tylko skoda superb może się równać z mondeo pod tym względem. Akurat ja używam auto w pracy, często sporo wożę i takie właśnie dużo aut było mi potrzebne.
~jaskuł
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
jak na samochód klasy średniej miejsca jest tyle co w pasku albo insigni czyli dla normalnych ludzi nie grubasów dwumetrowych OK
~Tomek
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Limuzyna nic dodać nic ująć . Zarówno z przodu jak i z tyłu nikt nie będzie narzekał na brak miejsca
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo IV Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
~alf
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Miejsca jest pod dostatkiem dla 5 osobowej rodzinki wystarczy, no i ten bagaznik miejsca na 2 wózki.
Ford Mondeo IV Kombi