Lista ocen Ford Mondeo IV Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW 2008-2014 (20) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jaskuł
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
co tu dużo pisać za cenę 40tys. jakie inne auto z salonu od I-szego właściciela klasy średniej można kupić pasata z 200tys? insignie zapomnij albo C5 jeżeli ktoś lubi francuzy to mój pierwszy Ford i mam nadzieję że będę zadowolony .Co do przeglądów za 300zł na allegro można kupić pełne pakiety oryginalnych filtrów fordowskich z olejem zamienniki o 100zł tańsze ceny części też nie powalają jest dużo e-sklepów radzę omijać szerokim łukiem ASO w...
~Michał
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Kupując to auto przetrząsnąłem cały rynek nowych samochodów i chyba się nie da znaleźć lepszego wyboru. Za nowy, nieźle wyposażony egzemplarz (do szczęścia brakuje mi skóry, lepszych foteli z dłuższym podparciem i nawigacji) dałem 84tys a ostatnio znajomy kupił hatchbacka z benzyną 2.0 za 69tys (wersja trend gold X). Za to można sobie kupić co najwyżej Kie Cee\'d albo jakiegoś innego kompakta. Brawa dla Forda za taką politykę cenową. Jak widzę...
~Wik
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Za te pieniądze kupić takie auto to idealny stosunek ceny. Warto jednak szukać zadbanego auta. Moim zdaniem nie warto szukać wysokich wersji wyposażenia, bo to co powinno mieć auto ma już wersja druga od dołu (trend), czyli klimatyzacja dwu strefowa, automatyczna, 7 poduszek, ESP, lusterka podgrzewane, sterowane el. lusterka, 4 szyby. Jedyne czego mi osobiście brak to podgrzewanej przedniej szyby, a brak nawigacji...no cóż, mam do tego telefon.
~antymondek
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
nowy kosztował 100tys zł po rabatach, kupiłem go jako 2 latka za 50tys, po 2 i pół roku użytkowania - wart jakieś 35tys choć zrobiłem nim 10 tys km(mam jeszcze autko służbowe) , na tym samochodzie dostaje się tak w dupę że cho cho a jeszcze te ciągłe usterki .............. Ludzie nie kupujcie tego gówna
~polepszak
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Za BMW, czy AUDI tych rozmiarów musiałbym wydać 200-300 tys. zł. Wymagałbym od nich perfekcji, któej te auta nie mają... Pozostaje pytanie, czy warto za nie tyle zapłacić? Pozostaje odpowiedź, że pewnie to zależy tylko od zasobności portfela ;-)
~zadowol35
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Uważam że jest nieźle, jeżeli wziąć pod uwagę iż mój model z wyposażeniem które posiadam tj goldX + rózne tam bajerki jako nowy kosztowałby jakieś 120tys a ja kupuję go dwu i półletniego za 47 to uważam że to jest doskonały wynik ( autko z polskiego salonu )
~bombek1982
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Auto nie jest tanie, ale jest warte swojej ceny. Bardzo dobre materiały wykończeniowe wewnątrz oraz wspaniała sylwetka. Trochę mnie dziwi że w aucie za 110 tyś. zł. trzeba dokupić radio Mp3... przecież to powinien być już standard!!!
~Toom
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Fordy zawsze były tańsze od konkurencji. Kupiłem go właśnie głównie przez cenę. Jakość porównywalna do konkurencji, koszty utrzymania niższe.
~spatnik
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Minus za mało solidne wykonanie. Wnętrze jest słabej jakości, mój miał też sporo wizyt w serwisie, ale to tanie auto, więc stosunek cena jakośc daje 3
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo IV Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
~lucjusz
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Jak dla mnie idealne. W tej cenie można kupić Octavie czy inne auta o klasę niższą z mniejszą ilością miejsca, bądź jak skoda dużo gorzej wyposażone.
Ford Mondeo IV Kombi