Lista ocen Ford Mondeo IV Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW 2008-2014 (22) - Widoczność

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~antymondek
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Samochód doprowadza mnie do szału, te ciągle pojawiające się \"usterki\" w postacji zapalających się z nikąd i samogasnących kontrolek na tabkicy rozdz zaczyna mnie wkur... Poprzednio miałem fokusa ostatniej generacji i zachciało mi się większego to kupiłem i teraz mam, ta pierdzielona elektronika jest nie do zniesienia. ato airbag fotela nie kontaktuje a to abs z esp sie zapala no fuck co za samochód tyle kasiory kosztował i taki kwas. I to...
~Toom
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Nie jest źle, czujniki cofania pomagają. To duże i długie auto. Kombi chyba lepiej parkować niż hackbacka. To bardziej kanciaste wszystko i widać tył. Co do widoczności z przodu, to super. Przydałyby się mocniejsze światła xenony, moje słabe żarówki, które lubią się przepalać. Klosze czernieją, koniecznie używać żarówek postojowych z filtrem UV.
~polepszak
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Mimo fabrycznie przyciemnionych szyb nieźle. Generalnie mimo parktronica przód-tył jestem wyznawcą, że samochód trzeba czuć, a niekoniecznie widzieć ;-) Poza tym... on jest naprawdę duży !!!
~hubertp29
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Tu niestety jest gorzej jak w focusach. Na szczęście lusterka są niezłe i to trochę rekompensuje utratę widoczności. Także daję cztery.
~Mat MAT
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Jak dla mnie b. dobrze. Kwestia przyzwyczajenia. Nawet bez czujników cofania nie ma większego kłopotu, duże lusterka załatwiają sprawę
~Michał
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Bez zastrzeżeń. W kombi widoczność ok ale bez czujników parkowania byłoby trudno w mieście zaparkować. To jest wielkie auto.
~hubertp29@interia.pl
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Niestety... te nowe auta mają coraz gorszą widoczność:/ Słupki są coraz szersze... ale to chyba cena za bezpieczeństwo
~morek
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
I tu niestety jest mala wada - przednie slupki troche przeszkadzaja na zakretach. Poza tym jest ok.
~Tomek
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
trzeba się przyzwyczaić w kombikach w każdym razie lepiej niż w A6 kombi która jeździełem
~sławek
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
auto duże, prawie 5 metrów, do tyłu nie za wiele widać i chyba dobrze mieć czujniki cofania.
Ford Mondeo IV Kombi