Lista ocen Ford Mondeo IV Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW 2008-2014 (21) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~antymondek
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Samochód doprowadza mnie do szału, te ciągle pojawiające się \"usterki\" w postacji zapalających się z nikąd i samogasnących kontrolek na tabkicy rozdz zaczyna mnie wkur... Poprzednio miałem fokusa ostatniej generacji i zachciało mi się większego to kupiłem i teraz mam, ta pierdzielona elektronika jest nie do zniesienia. ato airbag fotela nie kontaktuje a to abs z esp sie zapala no fuck co za samochód tyle kasiory kosztował i taki kwas. I to...
~Wik
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Podczas postoju na światłach, po odpaleniu słychać klekot, ale podczas podróży, jest ok. O ile wiem w benzynowych autach z 5cio biegową skrzynią jest głośniej. Przy prędkościach 100-140 można normalnie słuchać muzyki, rozmawiać, choć już przy maksymalnej dozwolonej prędkości zaczyna być głośno.
~lucjusz
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Minus, ale silnik diesla nie jest najcichszy, szczególnie od zera do małych prędkości. Przy prędkościach autostradowych, rewelacja. Można rozmawiać, bez podnoszenia głosu, czy słuchać muzyki, z wielką przyjemnością. Kolejne auto to chyba już będzie benzynowiec.
~Mat MAT
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Możliwe, że zależy to od wersji wyposażenia, ale w moim przypadku tylko słabe \"4\". Nie chodzi o słyszalny wewnątrz auta dźwięk silnika, przecież to diesel. Porównując do aut z grupy VAG gorzej wyciszone są drzwi i podwozie co wyraźnie słychać podczas jazdy na mokrej nawierzchni.
~zadowol35
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Jak dla mnie lepiej niż w foce II 1,8TDCI. Na trasie bajka, cicho. Moje autko ma już znaczny przebieg ale nic w nim nie stuka, nie skrzypi w środku jest rewelacyjnie, materiały wykończeniowe extra klasa spasowanie doskonałe.
~Toom
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Czasem jakieś piski z tylnego fotela, czy stukanie z drzwi. Uszczelki po tym przebiegu bym wymienił, bo szumią szyby. Głośniki przednie lubią się wybić i charczą. wymieniłem.
~bombek1982
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Autko jest bardzo dobrze wyciszone. Oczywiście dobiega do środka "warczenie" dielsa, ale to kwestia przyzwyczajenia i w niczym ten klekot nie przeszkadza
~hubertp29
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Hmm... Jak na osobę co przesiadła się z niższej klasy wszystko jest suuuuuper. Także stawiam 5, gdybym przesiadł się z jaguara to pewnie zaznaczył bym 3.
~Tomek
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
jedyny moim zdaniem minus przy 140 jest już głośno w porównaniu do A6 - ale może to nie jest dobre porównanie .
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo IV Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
~sławek
Kombi 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
dla mnie jest ok, nawet przy dużych prędkościach, ale jak ktoś jeździł wcześniej klasą premium to pewnie będzie narzekał
Ford Mondeo IV Kombi