Oceny Ford Mondeo IV Kombi 2.0 Duratorq TDCi 130KM 96kW od 2007

Ford Mondeo IV Kombi 2.0 Duratorq TDCi 130KM 96kW od 2007 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Ford Mondeo IV Kombi 2.0 Duratorq TDCi 130KM 96kW od 2007

~zibi
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 130KM 96kW
Auto dostałem służbowo po poprzedniki z przeb. 180 tys. Wersja GHIA ze skórą. Bardzo małe spalanie no ale ja głównie w trasach. Ja zrobiłem ok. 80 tys. Bardzo wygodne fotele. Mankametn to fakt, iż podłokietnik jest na innej wysokości niż oparcie na drzwiach więc nie można oprzeć obu rąk jednocześnie a długich trasach to czasami się przydaje. Ogromny bagażnik. Z wyjątkiem standardowych rzeczy do wymiany generalnie bez problemów. Jedyna większa...
~Sebastian
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 130KM 96kW
Auto kupiłem w Niemczech z przebiegiem 140 tys km. Przejechałem przez 3 lata 110 tys i jetem bardzo zadowolony. Główna zaleta to prowadzenie i przestronność. Inne praktyczne auto do długich tras i wypadów wakacyjnych.
~Waldek K.
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 130KM 96kW
Przesiadłem się z mazdy 6/2,0 D/2004 rok. Wrażenie jakby przesiąść się z baru mlecznego do niezłej restauracji. fakt że to wersja GHIA. Dynamika nieco gorsza niż w maździe ale reszta przynajmniej porównywalna a w większości przypadków lepsza.
~Misiek
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 130KM 96kW
Piękna sylwetka, przestronne wnętrze, duży bagażnik, poprawne wykończenie (przemilczmy schowek). Godna pochwały ergonomia i wykończenie kończą się niestety na linii tylnych siedzeń - bagażnik do poprawy. Dobrze się prowadzi, ma umiarkowany apetyt, nie męczy w długich trasach.
~Borsuk
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 130KM 96kW
Auto jest naprawdę fajne.Posiada swoje wady i zalety jak wszystkie na rynku.
~NightFlyer
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 130KM 96kW
Auto oceniam jako doskonale. Jest DUZE, jest SZYBKIE, pali MALO, NIE PSUJE SIE, daje ogromna przestrzen i KOMFORT.
~Damianos
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 130KM 96kW
Bardzo dynamiczny, fajnie wyglądający wozik z całkiem niezłymi osiągami i relatywnie niskim spalaniem. Komfort i przyjemność z jazdy.
~Arttonus
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 130KM 96kW
Wszystko jest w porządku. Duży schowek w podłokietniku i w drzwiach, natomiast schowek w konsoli jest trochę za mały i na okulary też. (Ergonomia)
~Adam
Kombi 2.0 Duratorq TDCi 130KM 96kW
Jak na zwykły hydrauliczny automat bez uwag. Po 270 kkm zero problemów. (Skrzynia biegów)
~anonimowo
Ford Mondeo IV Kombi