Lista ocen Ford Mondeo IV Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW 2007-2014 (40) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Aleks
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Za średnią cenę modelu otrzymujemy świetne zawieszenie, układ jezdny i ładnie narysowaną karoserię napędzaną jednym z najmniej awaryjnych diesli. Dodatkowo w większości wersji mamy wystarczające wyposażenie. Czego chcieć więcej?
~Jamesdi
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Jest dobrze, choć nie doskonale. Samochodowe audio z niższej półki gorsze niż z Fabii, z której się przesiadałem. Spasowanie elementów/skrzypienie też odczuwalne. Tapicerka welurowa w wersji Trend w porządku. Siedzenia bardzo wygodne.
~piki68
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Gdy kupowałem mojego forda w tym samym roczniku i za te same pieniądze nie miał konkurencji. Żadne \"vweje\", japończyki ani tak wyposażone i tak przystępne cenowo nie były. Francuskiego auta z kolei nie chciałem.
~Tomek
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Poważnie wahałem się pomiędzy 4 a 5. Daję 4+. Stosunkowo niska cena zakupu, rekompensuje wady tego modelu. Niemniej mając w pamięci chociażby pierwszego focusa... mogłoby być lepiej.
~Zibi
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Tyle samo wad co zalet, jak dla mnie 3, mogło być najlepiej w segmencie trzeba się było troszeczkę bardziej postarać, no i to spalanie zdecydowanie za duże
~siara
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
zaplacilem duzo wiecej za swoj rocznik niz inne modele ale wydaje mi sie ze za pakiet ST bylo warto, okaze sie po czasie...
~Tangy
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
W tej cenie ciężko znaleźć samochód tej klasy z równie bogatym wyposażeniem ( Platinium )
~nx3
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
auto kupione jako 3 letnie, nieduży spadek wartości, wart ceny w najbogatszym wyposażeniu.
~krugoo
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Tańszy od Passata czy japończyków, wykonanie i spasowanie podobne więc po co przepłacać? Dla znaczka?
~wesoły_Józio
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Niby wersja goldx a i tak brakuje takich standardowych udogonień z niższych segmentów jak bluetooth i USB.
Ford Mondeo IV Kombi